Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Witam... Poszukuje alarmu


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

witam

potszukuje alarmu do audi a 4 b7, by zamontować pod fabryczny kluczyk.... montażem zajmnie sie specjalna firma...

proszę o porady jakie mozna zamontować alarmy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie zajmie tym profesionalna firma to dziwi mnie to że Ci niczego nie zaproponowali :gwizdanie:

np. TYTAN DS400 CAN :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

tzn wiesz oni chcieli z mointażem za 1400 zł ale to jest troche, moze znalazł bym cos tanszego jakis alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zrób sobie jakieś dobre odcięcie za 100-150zł lub sam i będziesz miał głowę spokojną.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też chce zrobić właśnie:) ale wiesz alarm w takim samochodzie powinnien byc.. mimo iz jak by ukradli AC zapłaci ale szkoda takiego auta:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - ja polecam Ci coś takiego: http://www.allegro.pl/item913675149_kd2006_doskonaly_immobiliser_bezobslugowy.html

To według mnie dość dobre zabezpieczenie - najlepiej, by było dobrze ukryte;) Do tego jeśli chcesz, można założyć blokadę skrzyni biegów - bardzo skuteczne rozwiązanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie blokada skrzyni nie wchodzi w ogole w gre...

zakładam taki przycisk i syrene tzn alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To załóż sobie blokadę, o której wspomniałem lub inną dobrą, tylko pamiętaj, by odpowiednio ukryć centralkę i kable oraz odciąć najlepiej 2-3 obwody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też jestem w podobnej sytuacji i chcę zamontować alarm. Firma poleciła mi alarm SEO Perfect Can (z montażem na fv za ok 800zł). I teraz szukam info czy to jest produkt godny zainteresowania. Może ktoś ma z tym alarmem doświadczenia (złe/dobre)?

Dodam tylko że będzie to ostatni zakup zabezpieczający auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam po pierwsze alarm - bo chroni auto przed kradzieżą i przed włamaniami do środka (seo perfect CAN - bardzo dobry, bezawaryjny, mnóstwo tego zamontowałem).

Do tego podłączyć dodatkowy wyłącznik zapłonu (uruchomienia), lub zablokować złącze diagnostyczne OBD.

W nowszych, droższych, rzadkich autach dodatkowe zabezpieczenia jak znakowanie DNA które odstrasza przed kradzieżami "na części", lub blokada na skrzynię biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...