Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Avant 1.9TDi Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moje Audi A4

Kilka fotek zrobionych na szybko zaraz po powrocie do domu.

Lepsze dodam jak tylko uporam się z rejestracją auta w Polsce:

83f45ff00c233c5am.jpg

0a7597de528f502cm.jpg

a0d228fdc2f3dd2em.jpg

Opublikowano

Może jakis opis, planowane zmiany, etc..

Cokolwiek.. B6 widzieliśmy już nie raz :kox:

Opublikowano

super ze :quattro: szkoda ze nie ma xenonu.

Opublikowano
  • Autor

Może jakis opis, planowane zmiany, etc..

Cokolwiek.. B6 widzieliśmy już nie raz :kox:

ok,a więc tak:

rok produkcji 2004, przebieg 147 tyś, jeden własciciel do tej pory, do końca użytkowana w niemczech, koplet dokumentów i kluczy. Auto na 100% nigdy nie było rozbite.

Z wyposażenia: mała navi, komputer, parktronik, klima 2 strefowa, i to chyba wszystko z ważniejszych gadżetów.

Motor 1.9 TDi 131KM działa żwawo i mam nadzieję,że będzie bezawaryjny./

Co do planów:

Napewno felgi 17 cali na lato, a w przyszłości zestaw ori xenonów ze spryskami itd (napewno nie HID z allegro)

i to chyba wszystko, czas pokaże :>

Opublikowano

Co do planów:

Na pewno felgi 17 cali na lato, a w przyszłości zestaw ori xenonów ze spryskami itd (napewno nie HID z allegro)

i to chyba wszystko, czas pokaże :>

17 będzie mało :gwizdanie: 18-ka najmniej :naughty:

co do xenonu.. to i tak poziomowania nie zrobisz bo jest mega drogie i chyba nikt tego nie wyrezał wiec lepszy będzie hid bo przynajmniej będzie jakaś regulacja, a spryski.. hmmm nic nie daja :tongue4: poza tym że są, chyba ze będziesz psikał co chwile ale wtedy to zbiorniczek płynu na dzień :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 11:13_________________________________________________zazdroszczę Q :slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dokladnie szkoda ze nie ma ori xenonow a wuju dobrze mowi w tym prypadku hid-y beda najtanszym i najlepszym rozwiazaniem. czekamy na dalsze mody....oby byla jeszcze ladniejsza :)

Opublikowano

Co do planów:

Na pewno felgi 17 cali na lato, a w przyszłości zestaw ori xenonów ze spryskami itd (napewno nie HID z allegro)

i to chyba wszystko, czas pokaże :>

17 będzie mało :gwizdanie: 18-ka najmniej :naughty:

co do xenonu.. to i tak poziomowania nie zrobisz bo jest mega drogie i chyba nikt tego nie wyrezał wiec lepszy będzie hid bo przynajmniej będzie jakaś regulacja, a spryski.. hmmm nic nie daja :tongue4: poza tym że są, chyba ze będziesz psikał co chwile ale wtedy to zbiorniczek płynu na dzień :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 11:13_________________________________________________zazdroszczę Q :slina:

miales kiedys ori spryski i ori xenon w jednym aucie? :)

Co do autka..zazdroszcze Q :good: zrobic wirusik na 170km i bedzie milo oj bedzie :wink4:

Opublikowano

Co do planów:

Na pewno felgi 17 cali na lato, a w przyszłości zestaw ori xenonów ze spryskami itd (napewno nie HID z allegro)

i to chyba wszystko, czas pokaże :>

17 będzie mało :gwizdanie: 18-ka najmniej :naughty:

co do xenonu.. to i tak poziomowania nie zrobisz bo jest mega drogie i chyba nikt tego nie wyrezał wiec lepszy będzie hid bo przynajmniej będzie jakaś regulacja, a spryski.. hmmm nic nie daja :tongue4: poza tym że są, chyba ze będziesz psikał co chwile ale wtedy to zbiorniczek płynu na dzień :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 11:13_________________________________________________zazdroszczę Q :slina:

miales kiedys ori spryski i ori xenon w jednym aucie? :)

mam i poza marnowaniem płynu nic nie dają, żeby coś dawały trzeba by za każdym spryskaniem szyb ich używać ale wtedy to 5l na dzień :hi:

Opublikowano

Co do planów:

Na pewno felgi 17 cali na lato, a w przyszłości zestaw ori xenonów ze spryskami itd (napewno nie HID z allegro)

i to chyba wszystko, czas pokaże :>

17 będzie mało :gwizdanie: 18-ka najmniej :naughty:

co do xenonu.. to i tak poziomowania nie zrobisz bo jest mega drogie i chyba nikt tego nie wyrezał wiec lepszy będzie hid bo przynajmniej będzie jakaś regulacja, a spryski.. hmmm nic nie daja :tongue4: poza tym że są, chyba ze będziesz psikał co chwile ale wtedy to zbiorniczek płynu na dzień :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 11:13_________________________________________________zazdroszczę Q :slina:

miales kiedys ori spryski i ori xenon w jednym aucie? :)

mam i poza marnowaniem płynu nic nie dają, żeby coś dawały trzeba by za każdym spryskaniem szyb ich używać ale wtedy to 5l na dzień :hi:

to dziwne bo mi daja pod warunkiem ze sa brudne a nie pokryte kurzem

Opublikowano

Co do planów:

Na pewno felgi 17 cali na lato, a w przyszłości zestaw ori xenonów ze spryskami itd (napewno nie HID z allegro)

i to chyba wszystko, czas pokaże :>

17 będzie mało :gwizdanie: 18-ka najmniej :naughty:

co do xenonu.. to i tak poziomowania nie zrobisz bo jest mega drogie i chyba nikt tego nie wyrezał wiec lepszy będzie hid bo przynajmniej będzie jakaś regulacja, a spryski.. hmmm nic nie daja :tongue4: poza tym że są, chyba ze będziesz psikał co chwile ale wtedy to zbiorniczek płynu na dzień :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 11:13_________________________________________________zazdroszczę Q :slina:

miales kiedys ori spryski i ori xenon w jednym aucie? :)

mam i poza marnowaniem płynu nic nie dają, żeby coś dawały trzeba by za każdym spryskaniem szyb ich używać ale wtedy to 5l na dzień :hi:

to dziwne bo mi daja pod warunkiem ze sa brudne a nie pokryte kurzem

wiesz lepiej :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.