Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z odpaleniem


Marcin London

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o pomoc bo powoli sie zalamuje . Problem tkwi w tym ze w staje rano i mam problem z odpaleniem auta dodaje ze meiszkam w londynie i mrozow tutaj nie ma. Dzisiaj krecilem go z dobre 5 minut i nic nie poskutkowalo jedyna rzecz ktora mu pomaga to jak prysne mu w filtr powietrza a druga osoba kreci w tedy zalapie i jest wszsytko w porzadku moge go zostawic na kilka godzin i jest wszystko ok odpala .Problem mam zawsze rano jak samochod stoi naprawde klika dobrych godzin????? Sam nie wiem co to moze byc i prosze o pomoc.Z gory dziekuje:~)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc kilka powodow. Ja bym zaczął poszukiwania od podpiecia pod VAG :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna rzecz ktora mu pomaga to jak prysne mu w filtr powietrza a druga osoba kreci w tedy zalapie i jest wszsytko w porzadku moge go zostawic na kilka godzin i jest wszystko ok odpala .Problem mam zawsze rano jak samochod stoi naprawde klika dobrych godzin????? Sam nie wiem co to moze byc i prosze o pomoc.Z gory dziekuje:~)

Mie kumam szczerze mówiąc co masz na myśli: "jak prysne mu w filtr powietrza"...... :mysli:

Spróbowałbym zapiąć VAGa, może coś wypluje podejrzanego, wymien filtr paliwa i oringi na "dwojniku" ktory wchodzi do filtra. Może paliwo sie cofa... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A filtr paliwa wymienial? A swiece sprawdzil? Zacznij od tego i bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A filtr paliwa wymienial? A swiece sprawdzil? Zacznij od tego i bedzie lepiej

Na padniętych świecach przy największych londynskich mrozach (czyt -5) to po dluższym kręceniu jakoś by zatelepotał i odpalił ale oczywiście też należy je sprawdzić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...