Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jak zakodować hak ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.jestem wlasnie na etapie montowania oryginalnej wiazki do haka i potrzebuje ja zakodowac.Gdzie i jakie wartosci nalezy wpisac???[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 16:17_________________________________________________poki co znalazlem tylko to

{Central Electronics}

Control Module Coding (only 8EC/8ED)

Select 09 (Central Electronics)

Coding -> Function 07

?xxxx: Chassis

0 - Limousine

1 - Avant

x?xxx: Driving Light Switch

0 - without Rain/Light Sensor (G397)

1 - with Rain/Light Sensor (G397)

xx?xx: Trailer Hitch

0 - without Trailer Hitch

1 - with Trailer Hitch

xxx?x: Headlights

0 - Halogen Headlights w/o Daytime Running Lights

1 - Halogen Headlights with Daytime Running Lights

2 - Bi-Xenon Headlights with Daytime Running Lights

3 - Bi-Xenon Headlights w/o Daytime Running Lights

4 - Bi-Xenon Headlights with Daytime Running/Tail/License Plate Lights

xxxx?: Country

1 - Rest of World/Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries with Bi-Xenon

2 - Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries without Bi-Xenon

3 - USA/Canada with Bi-Xenon

4 - Canada without Bi-Xenon

5 - Special Vehicles

czy potrzeba cos wiecej???moze cos w zegarach??[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 19:30_________________________________________________panowie nikt nie pomoze??

Opublikowano

Piotrcar, modul haka ma wlasny adres w VAG 69. I tam sie go koduje zapewne, ale nie wiem nic na temat szczegolow tego kodowania, bo na razie na Wiki.Ross-tech nie ma slowa na ten temat. Inna sprawa, ze jak go podlaczyles zgodnie z ELSA, to linia diagnostyczna K tez powinna byc podlaczona i powinien sie wyswietlic w VAGu. A jesli masz VAGa 704 to on zwykle podpowiada co kodowac i jak.

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie mam tylko vag 311.ale zaloze wszystko sam i podjade do aso zeby zakodowali.Mam ksiazeczke jak to zakodowac ale do programu vas,a takim nie dysponuje

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Udało Ci się zakodować hak ?

Pytam bo właśnie jestem na tym etapie i przydałoby się jakieś info.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

powiem tak.nie zakodowalem ale dziala czyli nie trzeba bylo kodowac.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

A może ktoś mi podpowie jak sie powinno otwierać hak AL-KO w B6. Nie miałem do niego klucza ale spec mi otworzył i ta gałka z zamkiem odskakuje ale co dalej??

Będę wdzięczny za podpowiedzi

PZDR

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.