Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Przekaźnik tylnej wycieraczki


Robozz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Koledzy gdzie znajduje się przekaźnik od tylnej wycieraczki? Znalazłem na forum że to przekaźnik nr 373, ale po rozebraniu osłon pod kierownicą i dostaniu się do skrzynki z przekaźnikami takiego nie znalazłem :confused4: Oszalała mi tylna wycieraczki i non stop się kręci. Narazie wyjąłem bezpiecznik i jest spokój ale wypadałoby to zrobić. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mi niedziałała tylna wycieraczka i rozebrałem klape bagażnika i znalazłem tam podpięty przekaźnik, ale niewyglądał jak by to fabryka zamontowała go tam, więc niewim czy tam był czy może zupełnie gdzie indziej się znajdować, a u mnie tam poprostu jakiś paprok go zamontował. ale jak niemasz innych podpowiedzi to spróbuj 15 minut roboty i bedziesz wiedział. pozdrawiam[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 11:27_________________________________________________Sory chyba wprowadziłem cie w błąd, przyjrzałem sie na forum jak wygląda wycieraczka z tyłu po zdjeciu klapy i tam niema tego przekaźnika co umnie był. Więc tam go nieszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie tez non stop kręci. tez rozkręciłem osłone pod kierownicą ale przekaznik jest dobry bo go rozebrałem i włozyłem bez obudowy z momentem załączenia stacyjki,przekażnik zwiera styki więc wina prawdopodobnie tkwi w przełączniku tylko niewiem jak sie zabrać za niego

A który bezpiecznik odpowiada tylnej wycieraczce?Bo ja mam sciągnięte poszycie zklapy iwyjętą wtyczke[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 11:38_________________________________________________przekaźnik odpowiadający za wycieraczke to bynajmniej u mnie nr 213 drugi w dolnym rzędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik od tylnej wycieraczki znajduje się pod numerem 27. Skoro to przekaźnik numer 213 to muszę go sprawdzić, ale obstawiam że to wina manetki przy kierownicy.

FY8m9.jpg

FYaRi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik od tylnej wycieraczki znajduje się pod numerem 27. Skoro to przekaźnik numer 213 to muszę go sprawdzić, ale obstawiam że to wina manetki przy kierownicy.

FY8m9.jpg

FYaRi.jpg

Witam,

Mam też problem z wycieraczką,najpierw sama się włączała na chwile,póżniej włączyła się na ok 10 min,a teraz w ogóle się nie chce wlączyć.Jak sprawdzić czy to wina manetki? Jak można ją zdemontować?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to żeby zdemontować monetkę to trzeba kierownice zdjąć, a jak ją sprawdzić? Osobiście narazie nie wiem. Mam znajomego elektryka będę musiał się jego poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...