Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Sprzęgło wiskozy - pytanie ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja urywając tą blaszkę załtwiłem Wisko... :wallbash: :wallbash: blaszkę mam spróbuje zrobić to tak jak napisaliście... jakieś wskazówki... kupiłem visco nowe zamiennik ale zawsze orginał można mieć w zapasie

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Według mnie lutowanie bimetalu do wisca nie jest dobrym pomysłem, bimetal charakteryzuje się tym że rozpręża się lub kurczy pod wpływem temperatury otoczenia więc umocowanie go na stałe do wisca przez lutowanie uniemożliwi mu w pewnym stopniu tą rozszerzalność co wpłynie negatywnie na działanie wisca. Dla tego właśnie w oryginalnych wiskach bimetal jest wsunięty pod aluminiowe krawędzi nie na stałe i zabezpieczony jakimś miękkim białym klejem tak jak było w moim przypadku, ja zamiast kleju zastosowałem sylikon :>

Opublikowano

Ten bimetal wygina się przód-tył, a dokładniej, po nagrzaniu do odpowiedniej temperatury (~94oC) odgina się do tyłu naciskając pod nim umiejscowiony zaworek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się ale zauważ, że bimetal fabrycznie nie jest wlutowany tylko wklejony i nie siedzi tam całkiem sztywno :wink4:

Opublikowano

Zgadza się ale zauważ, że bimetal fabrycznie nie jest wlutowany tylko wklejony i nie siedzi tam całkiem sztywno :wink4:

Ok. :good: Jeżeli działa to cieszy :wink4:

Opublikowano

więc swoje wisko naprawię w sposób że umieszczę tą blaszke tak jak fabrycznie była na takich silikonowych kuleczkach.... :):hi:

szkoda że dopiero teraz się o tym dowiedziałem... no coż nie wiedza czasami boli i kosztuje ale człowiek uczy się cały czas i na błedach swoich również :)

dzięki koledzy :hi:

Opublikowano
  • Autor

więc swoje wisko naprawię w sposób że umieszczę tą blaszke tak jak fabrycznie była na takich silikonowych kuleczkach.... :):hi:

szkoda że dopiero teraz się o tym dowiedziałem... no coż nie wiedza czasami boli i kosztuje ale człowiek uczy się cały czas i na błedach swoich również :)

dzięki koledzy :hi:

Nie wolno się bać pytać o jakieś pierdoły kolego, tak jak kolega robertb pisze, forum po to jest by sobie pomagać na wzajem :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.