Jump to content
IGNORED

super rs4 felgi + opony - super cena - co myslicie

maudia4
 Share

Recommended Posts

witam

znalazem taki komplecik na ebay , wlasnie takiego szukam

http://cgi.ebay.co.uk/17-NEW-RS4-ALLOY-WHEELS-TYRES-AUDI-A3-A4-A6-A8-VW-GOLF_W0QQitemZ110138075161QQihZ001QQcategoryZ9888QQrdZ1QQcmdZViewItem

nic nie pisza o firmie tych felg wiec pewnie sa jakies no name , ale cena jest naprawde dobra !!!

czy ma ktos moze jakie stego typu felgi niefirmowe?? slyszalem ze sa gorsze bo sie wyginaja , czy ma ktos jakie doswiadczenia ??

a pozatym to myslalem zeby zaszalec i wziac moze takie tylko ze 18 z profilem opony 45 , mam avanta 2003 r i nie wiem czy jak dobrze bude zaladuje to nie beda tarly z tylu?? czy mozecie poradzic

cena żadna rewelacja w Polsce dostaniesz nawet taniej, producent to tak jak piszesz - nikt się do nich nie przyznaje... co do wielkości to 17 trochę małe są jak na B6 ale twój wybór ja latam na 18 od S4 i jest git...

zapytaj kto to robi, porządne repliki to na przykład Hartmann (chiba :D )

hej

myslisz ze mozna w polsce taniej????????? to komplet nowek z oponami na polskie to jakies 2300zl !!!

jesli mozna gdzies w kraju dostac taniej to napisz mi prosze gdzie chetnie skorzystam

a co do razmiaru to alvaroalvaro jaki masz profil??? czy zaladowales kiedys fure pod dach i nic nie tarlo??? i czy nie tlucze na dziurach ??

bo mowiac szczerze chetniej bym wziol 18 :cool: :cool: :cool:

zwracam honor spojrzałem tylko na fotkę a nie przeczytałem ogłoszenia (że z oponami z tym że dziwne że nie piszą jakiej marki te opony, pewnie tak samo znanej jak producent felg...) ja mam profil 40 (235/40) i ori obniżony zawias, latałem już zapakowanym autem i był luz...

a zawias dlaczego obnizales ?? i o ile ??

Do B6 to tylko 18 i zawiasik ladnie w dol i jest pieknie :smiley:

felgi ładne... ale jak widzisz kolega ROB w B5 ma 18" i wyglądają miodzio :)

maudia4

a zawias dlaczego obnizales ?? i o ile ??

ori S-line = 2 cm w dól, już był oryginalnie tak obniżony i dzięki Bogu nic dzięki temu nie musiałem kombinować...

do gry weszly jeszcze te!!!

http://cgi.ebay.co.uk/4-Brand-New-18-Audi-VW-Alloy-Wheels-with-NexenTyres_W0QQitemZ190122259731QQihZ009QQcategoryZ9888QQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

mysle ze sa super wlasnei napisalem do goscia za ile je pusci od reki

na oponie jest tez oryginalna naklejka audi !!!!!!!!

wiec chyba kupil w salonie???!!?!?!!?

te są super (S-line z A8) ale gdzie Ty widzisz napis audi na naklejce ??