Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Anomalia w A4 B5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dzisiaj przeglądając ogłoszenia na alleagrom spotkałem się z egzemplarzem wyposażonym w dość dziwny panel sterowania nawiewem :shocked:

Widział ktoś kiedyś takie cuś ? To jakaś krzyżówka A4 z czymś bliżej nie określonym ? :naughty:

PS. Dobry wieśniak musiał zainstalować takie nakładejszyn na pedallo i dywanolandy z ryfli :polew:

9283720875yt.jpg

Opublikowano

W jakimś dziale był pokazany już lepszy "panel" :)

Opublikowano

pewnie jakaś samoróba, bo się nie spotkałem z tym jeszcze, ale dywany :kox:

Opublikowano

dolozona klima

;)

kozackie ryfle :kox::polew:

Opublikowano

To jest włoska klima-byla montowana w Audi 80 - byc moze tez w A4 z poczatku :tongue4:

Opublikowano

To jest włoska klima-byla montowana w Audi 80 - byc moze tez w A4 z poczatku :tongue4:

Coś w tym jest,kolega ma astrę z Włoch i panel klimy jest dołożony właśnie taki jak na tej fotce :naughty:

Opublikowano

te a4 to jest rocznik 97-98

czyli po pierwszym ( malym ) lifcie

widac to po zegarku ktory juz ma cyferki 3/6/9/12 na tarczy ;)

a pierwsze dwa roczniki tego nie mialy ;)

Opublikowano

ktos już na forum pokazał ten panel że ma taki tylko nie pamiętam w jakim wątku :kox:

Opublikowano

A nie jest to czasem Climatronic od jakiegoś starego Passata?

A dywaniki to rzeczywiście wieś :bicz:

Opublikowano

te a4 to jest rocznik 97-98

czyli po pierwszym ( malym ) lifcie

widac to po zegarku ktory juz ma cyferki 3/6/9/12 na tarczy ;)

a pierwsze dwa roczniki tego nie mialy ;)

no i ma kiere na duży wieloklin :decayed:
Opublikowano

Jest to klima założona przez Diavię. Takie coś mogłeś zamontować do czego chciałeś. Sam spotkałem się z tym w Oplu Calibrze - moje pierwsze auto. We Włocławku A4 też widziałem z takim cudem - właściciel sobie to bardzo chwali.

dsc00539p.jpg

Taki zwykły climatronic. Występowało podświetlenie zielone jak i czerwone :). Minusami jest serwis. Jak pójdzie sprężarka to trzeba dorabiać części, sprowadzać bo ciężko jest dostać takie coś. Wiem bo właśnie u mnie była regenerowana sprężarka Diavia:/. Diavia w ciężarowych jest bardziej popularna, w osobówkach to tylko rodzynki ;)

Fajne było to że ona nie pracowała non stop tak jak w seryjnej Calibrze z klimą. Pracowała np 30sec, potem minuta przerwy. No bardzo różnie to było. Super technologia jak na Calibrę z 1992 roku :).

Ogólnie to ciekawa rzecz np w Calibrze, Vectrze czy tam Audi 80.

pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy ja mam dokładnie tą samą klimę ale nie jest kolorowo z nią szukam serwisu który by mi pomógł z tym fantem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.