Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Tylna wycieraczka-problem


louolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem z tylną wycieraczką ponieważ po właczeniu zapłonu działa przez cały czas nie załączając ja na manetce po właczeniu i wyłaczeniu nie reaguje dalej sie kreci niewiem w czym moze być problem czy płytka padła w tylnej wycieraczce czy przekaznik a może jeszcze coś innego prosze pomózcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dokopałem sie do przekaźnika ale on jest dobry więc problem tkwi w manetce pewno sie styki skleiły albo coś bo silniczek tez jest ok[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 13:51_________________________________________________Witam dzisiaj rozkręciłem manetkę od wycieraczki i wynika na to ze tam jest wszystko ok więc dalej nie wiem gdzie tkwi problem.proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze problem tkwi wlasnie w silniczku , podjedz sobie do elektryka i niech ci sprawdzi czy w przewodzie dochadzacym do silniczka od manetki jest caly czas sygnal i juz bedziesz wiedzial czy to silniczek czy manetka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest napięcie miedzy dwoma zaciskami zewnętrznymi na kostce a środkowe są bez napięcia i nie wiem czy to napięcie tam powinno występować nawet jest jak manetka nie jest przełączona na włączenie to silniczek goni cały czas i tu tkwi problem zastanawiam się nad przekaźnikiem ale z tego co znalazłem to od wycieraczek jest tak duży o nr 377 tak podaje etka ale jak go wyjmę to wycieraczki chodzą dalej a po wyjęciu przekaźnika nr 213 w moim aucie przestają działać i nie wiem gdzie szukać błędu

Jeszcze może być elektronika w silniczku padnięta płytka ale niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie troche czasu upłynęło ale problem który opisałem z tylna wycieraczka został rozwiązany anie manetka ani przerywacz nie były problemem poprostu sie zepsuł sie silniczek a dokładnie płytka w nim problem rozwiązałem kupnem nowego silniczka wycieraczek niestety bardzo trudno dostępnego bynajmniej jest dużo dostępnych uzywanych ale kto by chciał wydać kase żędu 150 zł a być moze ze nie sprawny jest więc zostało kupno nowego i jest ok pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...