Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Tylna wycieraczka-problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Mam problem z tylną wycieraczką ponieważ po właczeniu zapłonu działa przez cały czas nie załączając ja na manetce po właczeniu i wyłaczeniu nie reaguje dalej sie kreci niewiem w czym moze być problem czy płytka padła w tylnej wycieraczce czy przekaznik a może jeszcze coś innego prosze pomózcie

Opublikowano

po mojemu to manetka ci padla raz przelaczyles zeby dzialaly a teraz nie reaguje i chodzi caly czas przy wlaczonym zaplonie ale sa tez inne mozliwosci ale poczekaj zaraz chlopaki cos wymysla.Pozdro :)

Opublikowano

Na 99% to manetka rozbierz wyczyść i po problemie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

własnie dokopałem sie do przekaźnika ale on jest dobry więc problem tkwi w manetce pewno sie styki skleiły albo coś bo silniczek tez jest ok[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 13:51_________________________________________________Witam dzisiaj rozkręciłem manetkę od wycieraczki i wynika na to ze tam jest wszystko ok więc dalej nie wiem gdzie tkwi problem.proszę pomóżcie

Opublikowano

wydaje mi sie ze problem tkwi wlasnie w silniczku , podjedz sobie do elektryka i niech ci sprawdzi czy w przewodzie dochadzacym do silniczka od manetki jest caly czas sygnal i juz bedziesz wiedzial czy to silniczek czy manetka :)

Opublikowano
  • Autor

jest napięcie miedzy dwoma zaciskami zewnętrznymi na kostce a środkowe są bez napięcia i nie wiem czy to napięcie tam powinno występować nawet jest jak manetka nie jest przełączona na włączenie to silniczek goni cały czas i tu tkwi problem zastanawiam się nad przekaźnikiem ale z tego co znalazłem to od wycieraczek jest tak duży o nr 377 tak podaje etka ale jak go wyjmę to wycieraczki chodzą dalej a po wyjęciu przekaźnika nr 213 w moim aucie przestają działać i nie wiem gdzie szukać błędu

Jeszcze może być elektronika w silniczku padnięta płytka ale niewiem

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

witam ponownie troche czasu upłynęło ale problem który opisałem z tylna wycieraczka został rozwiązany anie manetka ani przerywacz nie były problemem poprostu sie zepsuł sie silniczek a dokładnie płytka w nim problem rozwiązałem kupnem nowego silniczka wycieraczek niestety bardzo trudno dostępnego bynajmniej jest dużo dostępnych uzywanych ale kto by chciał wydać kase żędu 150 zł a być moze ze nie sprawny jest więc zostało kupno nowego i jest ok pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.