Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Problem z RNSe


Rekomendowane odpowiedzi

Problem wygląda następująco:

Rok temu raz nie właczyła mi się navi po zapaleniu silnika, wcisnęłem ręcznie, wciąż nic, przejechałem kilometr sie włączyła. Pomyślałem jednorazowy problem, ale zatrybiło i bedzie git. Pół roku później kupiłem karty SD na mp-tróje. I od tamtej pory jak wyjmowałem karty zmieniałem muze, wkłądałem karty to przez 2/3 dni nie zawsze się włączała, ale przejeżdzałem kilometr czy dwa i sie uruchamiała. Myślałem, ze może 2 karty 2GB z nowymi danymi to taki sprzęcik musi potrawić, bo po kilku dniach od zmiany już nie było żadnych problemów. Teraz jednak ostatnia zmiana zawartosci kart miała miejsce tydzień temu ponad a ona dalej włącza się kiedy chce. Wczoraj przejechałem tych kilometrów nim się włączyła 170! :/ Dobrze że znałem wszędzie dorge na pamiec, bo bez navi mogło być trudniej...

Bez wizyty w serwisie autoryzowanym pewno się nie obejdzie, nim znajde na to czas ciekawi mnie czy ktoś miał taki problem?

Na chłopski rozum myślę(a przynajmniej mam nadzieję), ze może wystarczy jakaś aktualizacja systemu, bo od 2006r. to już prawie 4 lata i moze sie już meczyć z nowszymi plikami albo cuś.[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 17:56_________________________________________________Obawiam się, że navi zaczęła dawać troche bardziej w kość. Chyba rozładowuje mi akumulator :confused4:

Wczoraj jak odpaliłem po podłączeniu się kablami do kumpla, to zaczęło odtwarzać płytę dalszą w zmieniarce o 2 pozycje niż ta na której stanęłem. Więc chyba sobie chodziła w nocy. Po podłączeniu pojeździłem 20km, dobrze go rozgrzałem, a dziś rano znów rozładowany akumulator. :confused4:

Najblizszy mi serwis jest w Rzeszowie, mają terminy zajęte do piątku, ale z tego co przez telefon mi powiedzieli mogę spróbować o 18 podjechać, może ktoś zerknie i chociaż powie jak to unieszkodliwić by było jak odpalać bez pomocy kabli i innego wozu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile takie auto pobiera jak stoi zgaszone pradu? Przyszedł koleś z "miernikiem" i powiedział, że pobiera 3 ampery, po wyjęciu bezpiecznika od radia pobiera 1,5 czyli dwa razy mniej.

Wg was coś jeszcze za dużo pobiera na zgaszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...