Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] Dezaktywacja systemu evap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Ponieważ moja audi po ociepleniu się pogody znowu zaczęła łapać błąd związany z nieszczelnością systemu evap:

16826 - EVAP Emission Control Sys: Small Leak

P0442 - 001 - Upper Limit Exceeded

16840 - EVAP System: Very Small Leak Detected

P0456 - 002 - Lower Limit Exceeded

mam pytanie ponieważ ciężko jest znaleźć miejsce tej nieszczelności czy ktoś robił coś takiego jak usunięcie systemu evap, lub jego dezaktywacja, znalazłem coś takiego

http://www.clubtt.pl/forum/topics25/dezaktywacja-systemu-evap-vt2376.htm

tak by było chyba najprościej bez usuwania tego całego klamotu, facet zaślepił tutaj tylko trzy wężyki i już :mysli: co o tym sądzicie, czy w a4 b6 jest tak samo i można zrobić to w ten sam sposób,

acha i na tym zdjęciu nie wiem dokładnie o który króciec może chodzić ?? http://img17.imageshack.us/i/evapkolektor.jpg/

pozdro

[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 15:48_________________________________________________mam pytanie czy pod lewym błotnikiem znajduje się jakiś pojemnik związany z systemem Evap właśnie ??

Opublikowano

w A3 jest podobnie jak w A4, różnica to silnik w poprzek :>

sprawdz wszystkie przewody, najczęsciej po jakimś dzwonku cierpi filtr który jest pod

prawym błotnikiem

ja mam u siebie zaslepiony, nie ma błędów, wszystko chodzi normalnie

co prawda mój to AJL a Twój AMB i niestety nie wiem czy może byc jakiś wpływ na prace silnika :no:

Opublikowano

Niestety w ameryckich wersjach silników systemy kontroli emisji spalin są bardzo wyczulone na układy pochłaniania par paliwa.

Opublikowano

tak myslałem, ale nie chciałem sie wymądrzać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Ok bo właśnie w lato miałem mały wypadek lewy blotnik wgnieciony i gdziees teraz wyczytalem że pod lewym błotnikiem znajduje się ten filtr jeśli to prawda to pewnie ucierpiał wtedy. Od tamtej pory mam błąd nieszczelności .

Opublikowano

filtr jest pod prawym a nie lewym błotnikiem

Opublikowano
  • Autor

A jak bym zaslepil tak jak ten gosciu przy n8o przy tipie i wlasnie gdzie jeszcze[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:57_________________________________________________Kurde gdzieś czytałem że pod lewym może u mnie jest inaczej przydał by się ktoś z etka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.