Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Mega Rezacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem na sieci strone MEGA REZACZA! :shocked:

http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/

Koleś jest na prawdę niesamowity. Standardową B6-tkę przerobił na wszystkie możliwe sposoby zmieniając w niej prawie każdy element wyposażenia. Wszystko jest pięknie obfotografowane. Polecam jako niezły odnośnik do tego co robimy z naszymi autami.

malik

Opublikowano

no stronka jest fajna nawet xenon wyrezany w halogenach tylko szkoda ze nie pokazal jak sie montuje przekaznik zeby obejsc tego fisa :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

no stronka jest fajna nawet xenon wyrezany w halogenach tylko szkoda ze nie pokazal jak sie montuje przekaznik zeby obejsc tego fisa :rolleyes:

Moze po prostu napisac do kolesia jak to zrobil. Jesli sam tego nie rozkminiał to na pewno zna jakis tutorial na sieci gdzie to wymyslili.

Opublikowano

ale dziwne bo rozkimał jak zrobic pozycje ledowa na rezystorze 200omowym 5 watowym i to jest ok to musi miec fisa to jak mu te halogeny działaja :shocked:

Opublikowano
  • Autor

ale dziwne bo rozkimał jak zrobic pozycje ledowa na rezystorze 200omowym 5 watowym i to jest ok to musi miec fisa to jak mu te halogeny działaja :shocked:

Ja ku**a nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz teraz :smiley: "pozycje ledowa na rezystorze".. hehe.. dobre.

Opublikowano

no widzisz jakbysmy załadowali leda samego to by nic nie poszlo bo fis wywalilby blad spalona zarowka a gosc obszedl to opornikiem rownoleglym :wink:

Opublikowano

Kolega Avanteix z AZ...

Ostatnio zamontował sobie czarną podsufitkę. Fajnie to wygląda.

Opublikowano
  • Autor

obszedl to opornikiem rownoleglym :wink:

Nadal nie wiem o co kaman ale na pewno masz racje :smiley:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 20:27 _________________________________________________

Kolega Avanteix z AZ...

Ostatnio zamontował sobie czarną podsufitkę. Fajnie to wygląda.

Widze, ze sledzisz temat od jakiegos czasu. Kurde, tak sie zastanawiam ile on juz kasy wywalil na te przerobki. Wszystko chyba w ASO kupuje bo nawet rachunki i zamowienia sa zeskanowane i wysawione na stronie :rolleyes: Na nowa bryke by pewnie wystarczylo :grin:

Ehhhh... te fotele Recaro :sad:

Opublikowano

no widzisz jakbysmy załadowali leda samego to by nic nie poszlo bo fis wywalilby blad spalona zarowka a gosc obszedl to opornikiem rownoleglym :wink:

no jasne bo sama dioda nie jest żadnym obciążeniem

Opublikowano

chylę czoła przed robotą jaką wykonał ten Koleszka...

Opublikowano

Super stronka, wszystko w dosc dokładny sposob cykniete.BRAVO :quattro:

Opublikowano

no widzisz jakbysmy załadowali leda samego to by nic nie poszlo bo fis wywalilby blad spalona zarowka a gosc obszedl to opornikiem rownoleglym :wink:

no jasne bo sama dioda nie jest żadnym obciążeniem

no dobra to dlaczego dostałem info ze aby dzialaly xenony w halogenach musze zamontowac przekaznik ? jak xenon ma 35W a zwykly halogen 55W czyli rezystor potrzebny czy mi sie zle wydaje :rolleyes:

Opublikowano

no widzisz jakbysmy załadowali leda samego to by nic nie poszlo bo fis wywalilby blad spalona zarowka a gosc obszedl to opornikiem rownoleglym :wink:

no jasne bo sama dioda nie jest żadnym obciążeniem

no dobra to dlaczego dostałem info ze aby dzialaly xenony w halogenach musze zamontowac przekaznik ? jak xenon ma 35W a zwykly halogen 55W czyli rezystor potrzebny czy mi sie zle wydaje :rolleyes:

moim zdaniem dobrze Ci sie wydaje

Opublikowano
moim zdaniem dobrze Ci sie wydaje

jesli tak to jaki powienien byc rezystorek W i omki ?

Opublikowano

rezystory sie grzeja, ja usiebie mam lapki diodowe od A6 nowej i trenowałem ten problem z fisem i lipa ,tak sie nagrzewały że cyna spływała i sobie narazie odpuściłem ;)

Opublikowano

temperatura jest problemem ale mysle ze w pozycji da rade to tylko 5 W gorzej z halogenem :disgust:

Opublikowano

Głównie ciągnie rzeczy z ebay.de. Chyba że czegoś nie ma - wtedy Vag-Parts lub ASO.

Te siedzenia z S4 też kupił na ebayu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.