Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] 01221 - Crash Sensor Side Airbag: Driver Side (G179)36-00 - Open Circui

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) od jakiegos czasu mam taki blad, po wykasowaniu powraca. Nie wiem gdzie jest czujnik, polaczenia pod siedzeniem sprawdzalem, za to niedawno wysysalem strzykawka chyba z 3 litry wody z pod dywaniku, tzn blad juz byl kiedy kupilem strzykawke, postawilem autko pod gorke i od strony tylnego pasazera za kierowca oddysalem wode ktora sie zebrala podczas zimny.

A4 b5 1997 rocznik, silnik 1,9 afn

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8D0 959 655 C

Component and/or Version: Airbag 7 Audi 0301

Software Coding: 00102

Work Shop Code: WSC 06325

1 Fault Found:

01221 - Crash Sensor Side Airbag: Driver Side (G179)

36-00 - Open Circuit

czego szukac ;) gdzie jak :)

dziekuje za porady :)

[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 23:25_________________________________________________Nooo panowie napewno ktos potrafi pomoc ;)[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 18:05_________________________________________________to moze macie jakis schemacik gdzie jest ten czujnik... :)

wykonczy mnie ta kontrolka.

Opublikowano

to moze macie jakis schemacik gdzie jest ten czujnik...

jest przed przednim wzmocnieniem podłogi :

25959f9155cb080bm.jpg

Opublikowano

to jest typowy błąd poduszki tj. połączenia. temat tyle razy przerabiany na forach. nawet ja go przerabiałem osobiście.

fotel kierowcy wtyczka żółta

miałem problem z poduszką kierowcy w fotelu. była przerwa na kablu łączącym elektr. fotela podłogą. (za nowy kabel Audi zawołało 110 euro)zrobiłem tak: odłączyłem baterie, wypiąłem przewód z podłogi i innych urządzeń el. w fotelu, wlutowałem nowe przewody w kostki(z zachowaniem starych konektorów i biegunowość) zamontowałem kabel ponownie. skasowałem błąd poduszek (1221) i działa. rozważałem możliwość wlutowania opornika, ale poduszkę na allegro można kopic za 100-200zł (nowa 600-800)tapicer weźmie również stówkę. efekt - mamy auto ze sprawnymi airbagami. koszt kilka set złotych, dwie godziny pracy i satysfakcja na długi czas. polecam

Opublikowano
  • Autor

Panowie dziekuje dziekuje dziekuje :) :) ciagle koszty :> dzis kamyczek spotkal sie z moja szyba i efekt.... peknieta szyba czolowa:> na szczescie mam pakiet autoszyba z pzu, ale juz nie bedzie orginal ehhh :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.