-
[ALL] Jak sprawdzić, czy przebieg byl cofany
częś krajów zwłaszcz tychz UN wpisuje przebieg w dniu przeglądu rocznego. ja te kwity posiadam i jestem w stanie udowodni realny przebieg pojazdu.
-
Domykanie szyb z kluczyka
:> ale kawy i laski piot nie robiy i wcale nie jestem zaskoczony
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
wspólczucie ...wyrazic chciałem mam 40 lat o oddałem już ...naście litrów krwi. zcząłem w armii bo urlopu dawali i tak zostało. chciałem też zostac dawcą szpiku, ale je... NFZ prawie nie refunduje badań potencjalnych dawców a fundacje nie dają rady... więc płakac. na pocieszenie powiem ci że moją mame rok temu rok temu lekarze do trumny wsadzili... hu... dziś ma nowotwora wszędzie, ale jeszcze się uśmiecha. z białaczką można miec szczęście... ja mam A RH+ więc mogę jedynie powiedziec.. szacun i powodzenia
-
[B5 AJM] dostałem w pupę :( - "Moja przygoda z Hestią"
i ty koleszke popieram :> end jaki by nie był powinien nastąpic
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a ja mam benzynę i fis mi pokazuje średnio 7,8l a to że benzyny mniej się pisze, bo wszyscy kupiliście diesle :> raz jechałem jak listonosz ok. 80 km/h i na 330km spalił niecałe 22litrów tj 6.6l w drodze powrotnej średnio 110km/h 7.3 test robiłem na Islandii (górki i brak terenów zabudowanych) z wykorzystaniem tereny nie używając hamulca i na tempomacie fis pokazał to co zalałem na stacji w Polsce w mieście nigdy nie spalił mi więcej jak 9l ale po autostradzie 130km/h już było 8,4l ; 170km/h - 12l spalanie z autostrady odcinku ok. 100km (od stacji do stacji) ... i kto mówi że do benzyny nikt się nie przyznaje...
-
Wypadki - kolizje
Jesień, północ, deszcz jak widać jadę sobie przepisowo 94km/h (GPS) a na drogę wszedł mi baran. czarny był jak węgiel. wyszedł zza kamienia i tylko rogi zobaczyłem jak latał Islandia to taki kraj ze za takie szkody muszę zapłacić sobie sam i jeszcze za barana farmerowi trzeba zwrócić. zabrałem barana na kotlety i poszedłem do ubezpieczyciela. muszę iść do okulisty...
-
[ALL B5] 01221 - Crash Sensor Side Airbag: Driver Side (G179)36-00 - Open Circui
to jest typowy błąd poduszki tj. połączenia. temat tyle razy przerabiany na forach. nawet ja go przerabiałem osobiście. fotel kierowcy wtyczka żółta miałem problem z poduszką kierowcy w fotelu. była przerwa na kablu łączącym elektr. fotela podłogą. (za nowy kabel Audi zawołało 110 euro)zrobiłem tak: odłączyłem baterie, wypiąłem przewód z podłogi i innych urządzeń el. w fotelu, wlutowałem nowe przewody w kostki(z zachowaniem starych konektorów i biegunowość) zamontowałem kabel ponownie. skasowałem błąd poduszek (1221) i działa. rozważałem możliwość wlutowania opornika, ale poduszkę na allegro można kopic za 100-200zł (nowa 600-800)tapicer weźmie również stówkę. efekt - mamy auto ze sprawnymi airbagami. koszt kilka set złotych, dwie godziny pracy i satysfakcja na długi czas. polecam
-
[B5 AZB] Co to za błędy Audi S4
17539 P1131 Bank2-Sensor1 Internal Rsistance too High ten bład wyskakuje również gdy używam auta na bardzo krótkich odcinkach 500-1000m. znajomy mech. powiedział że to taka przypadłośc nie tylko audi wies jest mała więc spaceruje. a jak silnik normalnie pracuje pow 5 min. błąd sie nie pojawia
-
[ALL B6] Elektryczne szyby
witam mam podobny problem odłączyłem akumulator i szyby przestały być sterowane z pilota. jakies wskazówki aby jednak szyby działaly. proszę
-
[B6 AWX] Zpaliła się kontrolka Airbag
witam mam taki sam problem. jest pęknięta obudowa przewodu (żółty) myślę że najrozsądniej było by ten przewód zmienić. więc, czy mogę go od tak po prostu wypiąć i założyć nowy? czy oby coś nie wybuchnie? a propos? czy ktoś wie ile to taki przewód może kosztować a ASO.
-
[ALL] ESP za wczesnie reaguje ????
ja miałem taki problem i to była ewidentna wina opon. moje były juz stare zmieniłem opony i jest cacy
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Pamiętam .. 10 lat temu zamontowałem zestaw cofania z dwoma naklejanymi czujnikami na lampach i buzerem w polonezie. wtedy to była nowośc. i nie raz trąbili na mnie gdy cofałem w korkach. ale była jazda.....pamietam że nie miałem w tedy wyświetlacza i cofałem na słuch i nie było problemu tylko trzeba było zerknąc w lusterka nim cofac sie zaczeło. łatwizna
-
1xairbag w A4 ??
a ja ma full wypas całe 8 , ażstrach gdy wypalą :> [kolego po pierwsze odkopałeś kotleta, po drugie totalne OT, popraw się bo poleci ostrzeżenie] - schiller
-
[B6 ALT] wyposażenie samochodu - jak rozpoznac
oczywiście ja znam ten kod ale kto mi może to określic co jest zainstalowane w samochodzie.
-
[B6 ALT] wyposażenie samochodu - jak rozpoznac
czy można po nr samochodu odczytac jak samochochów został fabrycznie wyposażony . do dziś nie jestem tego pewny.
marekgc
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta