Jump to content
IGNORED

[B6 AWX] TP w radio Concert

Stonisek
 Share

Recommended Posts

Witam.

Mam taki maly dylemat, a konkretnie chodzi mi o wyjasnienie co sie stalo, ale od poczatku:

Smigam sobie dzis po mojej miescinie i slucham muzy z cd, a tu nagle radio przycichlo i zaczela grac jakas piosenka i po jakis 10 sekundach zalaczylo sie znowu cd zaznaczam, ze klawisz TP niebyl wcisniety.

Po zatrzymaniu sie i obadaniu co sie stalo i nacisniecu guzika TP pojawila sie notka na wyswietlaczu radia i FIS:

TP MESAGE

TP memo 1ch 09:16

po czym zaczela grac ta piosenka a po chwili sie wylaczylo.

I tu rodzi sie pytanie: po co radio to zapisalo i dlaczego??

Pozdrawiam

TP to Traffic Programme, wysyłane są informacje o możliwości podania niusów o ruchu, korkach (ale nie w Polsce niestety), radio concert posiada możliwość nagrywania takich broadcastów i to się właśnie stało

http://radiopolska.terramail.pl/rds/tpta.html

Ok. Dzieki. Tylko dziwi mnie fakt, iz stalo sie to dzis po raz pierwszy i nagralo akurat kawalek piosenki z rmf fm gdzie rmf juz od ladnych paru lat nie nadaje komunikatow drogowych.

To ja się podłącze do tematu i zadam pewnie głupie pytanie. Jak wyłączyć TP(przytrzymać dlugo przycisk ??) bo boje się żeby czegoś nie zepsuć. Ojciec jest służbowo w Belgii i tam bardzo często włącza sie informacja TP :sad: Słuchamy sobie radia a tu nagle podawany jest komunikat TP z dużo większą głośnościa niż radio. Bardzo denerwująca drobnostka, szczególnie w trasie :(

u mnie się przytrzymuje przycisk i to wyłącza TP.