Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pomoc w sprawdzeniu N75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wczoraj samochód stracił przyspieszenie, początkowo myślałem że to notlauf ale po zgaszeniu i odpaleniu nic sie nie poprawiło.

Rozruszałem sztange kluczem ale to pomogło na 15 sekund i od nowa brak przyspieszenia.

To raczej nie kierownice bo tu jest kompletny brak doładowania bez notlaufu.

Zrobiłem grupę 11 bs :

log11bs.jpg

Autko teraz jeździ jak bez turbo.

Sprawdziłem układ i nie ma żadnych nieszczelności a jak rozbiłem grupe 11 to sztanga ani drgneła.

Jedyny błąd to 575.

jak później chciałem sztange rozruszać to za pierwszym ruchem był taki dziwny opór jakby duże ciśnienie powietrza w gruszce blokowało ruch.

Czy to może być na 100% N75 czy sprawdzić coś jeszcze zanim wymienię?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Opublikowano

Wlacz 011 BS, sciagnij wezyk z gruszki i przystaw palec - w momencie kiedy ECU ustawia wartosci na OFF wezyk powinien trzymac sie opuszka palca...

Mozesz tez podmienic z N18 na probe i zrobic logi...

Pozdrawiam

Opublikowano

N18 zadziała tak samo jak N75?

Ma troche inna charakterystyke ale... na próbe bedzie OK...

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem już N75 na 11bs czy robi podciśnienie i nie robi raczej.

Opublikowano

N75 na prawdę rzadko się psuje w afn zrób logi dynamiczne to coś więcej podpowiemy

Opublikowano

- uklad podcisnienia sprawdzony ?

Opublikowano

No to podmien N75 z N18 i wykonaj logi - 011 dyn, 010 dyn i 011 BS

Opublikowano

logi nic tu nie dają, nieszczelność musi być na wężykach podciśnienia, chyba że N75 nie dostaje sygnału sterującego, N75 można łatwo sprawdzić - wypinasz wtyczkę i łącząc piny - jeden do plusa akumulatora a drugi do masy poczujesz kliknięcia wewnątrz N75 za każdym podłączeniem tych przewodów.

Opublikowano
  • Autor

Posprawdzałem wszystko.Okazało się że jeden z wężyków na trójniku przy N18 był pęknięty i przez to nie było sterowania.

Poniżej aktualna BS11

2010-03-06%2013-04-45.jpg

Opublikowano

wklej log 011 ale dynamiczny - wtedy dopiero zobaczymy jak turbo pompuje pod obciążeniem.

Opublikowano
  • Autor

Oto i one cztery próby po kolei:

grupadynamiczna.jpg

Bloki pomiarowe:

013:000

013mb.jpg

grupa00.jpg

Opublikowano

Regulacja cisnienia doladowania dobra.

Troche niemrawo sie zbiera sprezarka... katalizator jest ?

Opublikowano
  • Autor

Regulacja cisnienia doladowania dobra.

Troche niemrawo sie zbiera sprezarka... katalizator jest ?

Już nie ma[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 17:19_________________________________________________Wyrwać ją do czyszczenia kierownic? Czy może to coś innego?

Opublikowano

Wyrwać ją do czyszczenia kierownic? Czy może to coś innego?

nie ma takiej potrzeby, zmienna geometria działa prawidłowo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.