Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Opinia na temat zwiększenia mocy


hideen22

Rekomendowane odpowiedzi

jak chcesz to sobie takie cudo zamontuj,

po trzecie szukaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wierzysz w cuda to kupuj :wink4:

żeby zyskać jakiś koń mechaniczny to musiał byś pobawić się z dolotem i zmienić układ wydechowy, kasy pójdzie dużo a mały przyrost, dlatego przed kupnem auta należy się zastanowić czy będzie chrapka na więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie wiesz kupowałem z zamysłem że mi starczy i ogłnie że długo niebęd miał tej furki ale zabardzo mi sie spodobała no i jest w idealnym stanie ciezko taka znaleźć uwierz mi:)ale tak sie tylko zastanawiam po prostu wydech napewno zmieniam jescze w tym tygdniu jak znajde czas:)ale macie racje to tylko złudne marzenia za duzo by było trzeba robić zaczynając od wałków wydechu itd...kurcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie wiesz kupowałem z zamysłem że mi starczy i ogłnie że długo niebęd miał tej furki ale zabardzo mi sie spodobała no i jest w idealnym stanie ciezko taka znaleźć uwierz mi:)ale tak sie tylko zastanawiam po prostu wydech napewno zmieniam jescze w tym tygdniu jak znajde czas:)ale macie racje to tylko złudne marzenia za duzo by było trzeba robić zaczynając od wałków wydechu itd...kurcze

przez głowo "wydech" ja rozumiem cały układ wydechowy od kolektora po końcowy tłumik, bo zmiana samego końcowego nic Ci nie da :)

no i akurat wiem jak to jest znaleźć dobre auto, szukałem niedawno i dalej egzemplarzy typu 1.8T Q nie da się tak łatwo kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak cały układ:)oczywiscie no i tu jest ból sprzedan ten i co kupie niby lepszy pojeżdże 2 tyg i wsadze w remont 2 rzy tyle co cena samochodu kurde jest ryzyko jest zbawa....poczekam na ciepło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...