Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Przy zamykaniu auta, otwiera się szyba pasażera


miron123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów,mam taki problem kiedy zamykam auto centralnym zamkiem-kluczykiem lub otwieram drzwi kierowcy od wewnatrz otwiera sie szyba pasazera,ni zawsze tak sie zdieje .Gdzie szukac przyczyny moze ktos podpowie .Za pomoc z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie problem znajdziesz w przejściu z drzwi do karoserii... tam się często kable łamią :thumbdown:

ale to tylko jedna z opcji

VAG podłaczałeś? może coś by wykazał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem podobny problem ale okazało sie że to moja wina... otóz wysiadajac z samochodu (otwierając drzwi od wewnątrz) przyciskałem (oczywiscie nie chcący) przycisk do opuszczania szyby pasazera. Niejednokrotnie szyba zostawała otwarta cała noc a nad ranem zdziwienie :wallbash:.

Ale do dziś nie wiem czy to na 100% była tylko moja wina czy jednak cos z tym jest :mysli:. Gdyby jednak okazało sie ze to wina elektroniki to daj znac. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bankowo kostka nr 1 przewód szaro biały-otwieranie i brązowo biały zamykanie powinny być zasiśnięte na takich małych kostkach problemem jest zamiana przewodów od centrali miałem coś podobnego gdy zakładałem alarm :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie sie znajduja te kostki w drzwiach ich szukac czy pod kierownica .Mam to auto od dwoch miesiecy sprowadzone z Holandi poczatkowo myslalem ze niechcaco wcisnelem przycisk ale jego tzeba podciagnac do gury a zamknac to dodolu wcisnac . Dzieki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...