Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Gdzie kupić przepływomierz?


franek84

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy wiem że mam przepływke do wymiany proszę o rade gdzie kupić przepływkę żeby w razie problemów móc zareklamować?najchętniej bym kuił pierburg ale dziś w intercars mi gość powiedział 700zł :shocked: za boscha 310 może macie jakieś sprawdzone źródło??może byc używka pierburg(moja śmigała od 96roku :notworthy:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z uzywanymi pierburgami jest taki ze ciezko znalezc dzialajacy, a jezeli juz - to nigdy nie wiadomo ile podziala.. ja mierzylem 2 pierburgi ze szrotow i dopiero trzeci przeplywomierz, ktory okazal sie uzywanym zamiennikiem firmy i2s (?) dzialal i dziala do dzis.. za nowego pierburga te minimum 500zl z tego co pamietam bedziesz musial zaplacic, gdzie bys nie szukal. ja radze odwiedzic szrot, umowic sie na ewentualny zwrot/wymiane, zamontowac i sprawdzic.. najlepiej gdybys mial sie czym podpiac do auta bo jak za kazdym razem bedziesz komus placil za sprawdzanie to moze sie nie oplacic :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:43_________________________________________________

nie kupuj używki, nówka bosch najlepiej z aso

jezeli ma pierburga to bosch przeciez mu nie podejdzie.. jasne ze lepiej jest kupic nowke na gwarancji, ale wydaje mi sie ze autor chce miec jak najnizsze koszty.. co moze sie zemscic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważacie że bosh jest tak samo dobry jak pierburg? i polecacie bosh? jeszcze gdzie kupić jak by ktoś doradził to będę wdzięczny...

zaleznie od rocznika i silnika byly montowane rozne przeplywki - ty masz albo pierburga albo boscha i takiego samego masz kupic - one nie sa zamienne..

ewentualnie odpowiedni zamiennik pierburga lub odpowiedni zamiennik boscha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja mam pierburg

wiec szykuj sie na koszty bo to cholerstwo jak sie juz sam przekonales jest 2x drozsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do kolegi TOM_77 bedzies zmiał co zechcesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franek84 a nie próbowałeś wskrzesić swojej przepływki? Zapsikanie np tym: http://liquimoly.pl/features/katalog?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=144&category_id=9 u mnie pomogło..

Do 1Z wchodził przepływomierz o nr: 074 906 461(przynajmniej ETKA tak podaje) taki jak tu: http://allegro.pl/item937880649_przeplywomierz_vw_seat_skoda_audi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS(sklep VW, Skoda i Audi) też 310 zeta powiedzieli i też za bosha, za pierburga 700 :shocked: myślałem o aso bo podobno jak się starą zdaje jest prawie połowa taniej ale tu chyba nie ma bo nie mogę na necie znaleźć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...