Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż Concert II


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam jakies tam radyjko sony...zakupilem concert II czy jesli wyjme tego sonacza to kosz bedzie pasowal pod ori radyjko?? czy cos trzeba zmieniac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ktora kostak ta ISO??

no i cz kosz w ktory sie wsuwa radio bedzie pasował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ktora kostak ta ISO??

no i cz kosz w ktory sie wsuwa radio bedzie pasował??

Kosz będzie pasował, obecne radio wyjmiesz razem z maskownicą dookoła ( to coś co ma chormowaną listwę od góry) a w to miejsce pchasz concerta, który ma tę maskownicę zintegrowaną z panelem jako całość - pod tym względem plug and play. Pytanie z innej strony? masz instalację w samochodzie przewidzianą pod fabryczne radio? masz wzmacaniacz? Jeśli masz ori instalację to pół biedy wystarczy modyfikacja w kostkach a czasami ludzie pod ori instalacje pakują adaptory pod nie ori radia wtedy byłoby jeszcze prosćiej bo tylko wywalić adaptor. Kolejna sprawa to podłącznie CAN do zegarów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tym CAN?? bedzie dzialalo czy nie??

Jeśli masz kabel poprowadzony od zagarów i po wyjęciu radia widzisz trzecią, małą kostkę to po podpięciu do concerta powinno działać ( oczywiście z pomocą VAGa trzeba zmienić kodowanie). Jeśli nie masz wyprowadzenia na CAN to musisz dorezać, jest o tym wątek nawet ostatnio dość poczytny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz gdzies linka pod reka do tego watku bo nie moge znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie tez mam instalacje pod nie ori radio,myslałem jak to najlepiej(najłatwiej :>) zrobic z tym wzmacniaczem to najlepiej by było go zamontowac blisko radia i podac sygnał na kable ktore juz są wyprowadzone do tylnich głosnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz głosnika w pólce to nie masz.Wzmacniacz nie musi byc oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz głosnika w pólce to nie masz.Wzmacniacz nie musi byc oryginał.

Ale ori wzmaka można wyrwać za 100-150 plnów na allegro więc nie tak źle. Niskotonowy do bagażnika w podobnych pieniądzach więc robi się fajnie. Najgorzej z radiem, regularna cena 500, czasem trafi się okazja za 250-300 ale trzeba polować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio juz zakupione czekam tylko na przesylke ale meczy mnie to podlaczenie...

...teraz na sonaczu graja wszystkie glosniki i zastanawiam sie czy jak podlacze ori radio to tez wszystkie zagraja :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zagrają na 100% choćby ze względu na to że concert nie ma wyprowdzenia na tyl, jedynie na przód. Aktywny tył jest na innych pinach. Jeśli jakimś cudem miałbyś ori wzmacniacz w samochodzie to i tak trzeba odpowiednio poprzepinać kable na wtyczkach, jeśli nie masz wzmaka to po pierwsze montaż jego samego a potem dopiero poprawki na kablach. Plus podłączenia CAN oczywiście bo inaczej nici z podświetlenia i będize się wyłączać radyjko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zagraja na concercie 4 glosniki ale bez wzmacniacza??

a i gdzie jest montowany fabryczny wzmak zebym mogl sprawdic bo moze mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zagraja na concercie 4 glosniki ale bez wzmacniacza??

Nie zagraja[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 07:27_________________________________________________

a i gdzie jest montowany fabryczny wzmak zebym mogl sprawdic bo moze mam

W bagazniku po prawej stronie(chyba)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem w moim poprzednim aucie (A3) to dokupiłem mały wzmacniacz Blaupunkta z subikiem i udało mi się w boczku w bagażniku umiejscowić suba, na nim wzmacniacz i całość podpiąłem do tylnych głośników i Concerta i grało pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w B5 glosniki tylko z przodu to zrobiłem całą instalacje na oryginalnych czesciach nie było trudno głosniki w półce,ale w B6 juz jest inaczej głosniki w dzwiach i wiecj kombinowania z kablami dlatego najwygodniej by było załozyc wzmacniacz zaraz przy radiu i wykorzystac kable ktore juz są na tył puszczone.No chyba ze ktos ma prostszy sposób to niech sie wypowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w B6 nie byly tyle glosniki razem ze wzmaki tzn. ze kazdy glosnik mial swoj obok siebie pod boczkiem tapicerki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...