Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Paląca się kontrolka ABS i migający (!) po wizycie u mechanika


neku

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam taki sam problem ale wykrzyknik to już się permanentnie pali :confused4: a wszystko się zaczęło od wymiany tarcz klocków i łożysk z tyłu. Po wymianie jak już auto prawie stało to było czuć chrobotanie pod pedałem hamulca i zapalała się żółta lampka od abs-u podłączyłem się pod Vaga i wyszło że lewy tylny czujnik. Wyjąłem poruszałem podmuchałem włożyłem i było lepiej dwa dni potem znowu to samo. Umówiłem się do mechanika bo myślę może z tą koronką coś nie tak. Nie zdążyłem się z nim spotkać jak zaczęło mi wywalać oprócz żółtej lampki ABS-u jeszcze czerwoną lampkę wykrzyknik i trzy piski podłączyłem Vaga znowu i wyszło ze nie ma komunikacji z modułem plus znowu czujnik lewy tylny. Pojechałem w końcu do magika i już się nie dało połączyć ze sterownikiem ABS-u :confused4: co to może być?? wyczytałem że prawdopodobnie sterownik szlak trafił i trzeba go będzie zregenerować i prosił bym o potwierdzenie diagnozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koronka z tego co mówił mechanik jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Audi jest taki problem, miałem popękaną wtyczkę od pompy ABS-u została wymieniona przez mojego mechanika i się zaczęło!!!

Kontrolka ABS wykrzyknik ! 3 sygnały dźwiękowe przy zapalaniu, w czasie przyspieszenia i puszczenia gazu jeden sygnał, dodatkowo świeci się błąd silnika i nie działa licznik prędkości. Jedna wtyczka i tyle problemów, byłem u znajomego podłączył pod kompa i powiedział że nie może połączyć się z komputerem.

Pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby mi ktoś wysłać zdjęci lub link jak powinien wyglądać czujnik ABS lewy przód bo miałem w łapach dwa niby do mojego modelu i niepasują. Model to A4 96r 1.9 TDI 110ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swój problem rozwiązałem kosztowało mnie to 400 zł ;( musiałem dać do magika sterownik ABS bo tam się jakaś elektronika usmażyła i takie wtedy tak się dzieje że raz jest wszystko ok a czasami świeci ten wykrzyknik oraz lampka od ABS i tak samo nie można się VAG-iem podłączyć do modułu. A znajomy który mi robi auto mówi że to już 2 A4 w ciągu dwóch tygodni a już jest z gościem co ma Paska na przyszły tydzień umówiony bo ma te same objawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...