Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

napiak.84

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tak wymieniłem ten zawór
  2. mój ojciec miał ten sam problem dopóki nie zdjąłem tarczy i sam nie sprawdziłem ,koronka była peknieta i ślizgała się
  3. sprawdz czy koronka tzw odczyt z czujnika abs jest ciasno zamontowany na tarczy chamulcowej
  4. sory dziecko było na kompie wysłał troche za dużo tego[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:18_________________________________________________niewiem jak to się fachowo nazywa ale mechanik określił tak "zawór regulacji ciśnienia listwy wtryskowej"
  5. czytałem troche o tym przypadku i było tego dużo ale ok spróbuje z tą przepustnicą jutro. dam znać co i jak wielkie dzieki [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 21:50_________________________________________________witam, troche mi to zajeło ale po wizytach u wielu mechaników rozwiązałem mój problem dodam że nie była to przepustnica [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 20:20_________________________________________________witam, troche mi to zajeło ale po wizytach u wielu mechaników rozwiązałem mój problem dodam że nie była to przepustnica[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 20:25_________________________________________________witam, troche mi to zajeło ale po wizytach u wielu mechaników rozwiązałem mój problem dodam że nie była to przepustnica
  6. witam miałem podobnie na adr
  7. podłaczyłem i skasowałem błąd nie powtórzył się a dalej lipa [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________to co.czujnik od przepustnicy musze wymienić?
  8. sory rozłaczyło mnie i nie dopisałem że czujnik wymieniłem i d*pa dalej to samo [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 21:24_________________________________________________najlepsze jest to że obroty zaczeły skakac jak błędy skasowałem[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 21:26_________________________________________________pomoże mi kolega
  9. pokazał błąd z immo ,przepustnicą i czujnikiem płynu chłodnicy i po skasowaniu czujnik powracał dalej znaczy bład
  10. tak są ,obroty falują,i czasem klekota jak diesel a na kompie juz byłem
  11. witam mam problem od jakiegoś czasa z moja A4, mianowicie o to chodzi , ze w trakcie zimy i dużych mrozów auto odpalało elegancko,ale gdy mróz zmalał musze długo krecić żeby załapał
  12. :>witam jak reszta tutaj jestem nowy myśle że dam rade z wami a wy ze mna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.