-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym i zimnym silniku
tak wymieniłem ten zawór
-
[B5 AFN] Paląca się kontrolka ABS i migający (!) po wizycie u mechanika
mój ojciec miał ten sam problem dopóki nie zdjąłem tarczy i sam nie sprawdziłem ,koronka była peknieta i ślizgała się
-
[B5 AFN] Paląca się kontrolka ABS i migający (!) po wizycie u mechanika
sprawdz czy koronka tzw odczyt z czujnika abs jest ciasno zamontowany na tarczy chamulcowej
-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym i zimnym silniku
sory dziecko było na kompie wysłał troche za dużo tego[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:18_________________________________________________niewiem jak to się fachowo nazywa ale mechanik określił tak "zawór regulacji ciśnienia listwy wtryskowej"
-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym i zimnym silniku
czytałem troche o tym przypadku i było tego dużo ale ok spróbuje z tą przepustnicą jutro. dam znać co i jak wielkie dzieki [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 21:50_________________________________________________witam, troche mi to zajeło ale po wizytach u wielu mechaników rozwiązałem mój problem dodam że nie była to przepustnica [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 20:20_________________________________________________witam, troche mi to zajeło ale po wizytach u wielu mechaników rozwiązałem mój problem dodam że nie była to przepustnica[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 20:25_________________________________________________witam, troche mi to zajeło ale po wizytach u wielu mechaników rozwiązałem mój problem dodam że nie była to przepustnica
-
[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów
witam miałem podobnie na adr
-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym i zimnym silniku
podłaczyłem i skasowałem błąd nie powtórzył się a dalej lipa [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________to co.czujnik od przepustnicy musze wymienić?
-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym i zimnym silniku
sory rozłaczyło mnie i nie dopisałem że czujnik wymieniłem i d*pa dalej to samo [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 21:24_________________________________________________najlepsze jest to że obroty zaczeły skakac jak błędy skasowałem[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 21:26_________________________________________________pomoże mi kolega
-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym i zimnym silniku
pokazał błąd z immo ,przepustnicą i czujnikiem płynu chłodnicy i po skasowaniu czujnik powracał dalej znaczy bład
-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym i zimnym silniku
tak są ,obroty falują,i czasem klekota jak diesel a na kompie juz byłem
-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym i zimnym silniku
witam mam problem od jakiegoś czasa z moja A4, mianowicie o to chodzi , ze w trakcie zimy i dużych mrozów auto odpalało elegancko,ale gdy mróz zmalał musze długo krecić żeby załapał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:>witam jak reszta tutaj jestem nowy myśle że dam rade z wami a wy ze mna
napiak.84
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta