Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Tarcze z przodu na tył?


Danielsnm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam w A4 B6 2.0 96KW tarcze 288mm z przodu i zastanawiam się czy można by je było przełożyć na tył (jarzma, tarcze, zaciski) nie wiem jak ze zwrotnicami? Z przodu zamontował bym tarcze 345mm koszt ok 1200zł + zaciski ori nr. 8E0 615 123 B, 8E0 615 124 B do AUDI A4 2001-2008 ( oraz quattro ), AUDI A6 2005-2010 ( oraz quattro ) czyli kolejne 1300zł ---- Da się ??? być może będzie trzeba wymienić także pompę paliwową gdyby okazała się zbyt słaba? jakieś sugestie? Z góry dziękuje za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu 288 wentylowane nie będą pasowały na tył zwykły, jak też jarzma i zaciski :no:

:shocked: 345 na przód ( chyba z S4 ) to i fele musisz mieć chyba 18 " :kox:

Zerknij jaka jest budowa kpl. przednich hamulców względem tyłu to będziesz wiedział o co mi chodzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie wiem że nie będą :confused4: dlatego chciałbym się dowiedzieć jakich zmian musiałbym dokonać żeby spasowały i żeby ten zestaw z przodu pchnąć na tył chyba nie jest to niemożliwe? - a co do felg to mam 19" więc wejdą śmiało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie wiem że nie będą :confused4: dlatego chciałbym się dowiedzieć jakich zmian musiałbym dokonać żeby spasowały i żeby ten zestaw z przodu pchnąć na tył chyba nie jest to niemożliwe? - a co do felg to mam 19" więc wejdą śmiało :good:

Nie pchniesz zestawu z przodu na tył :wallbash: :wallbash: , nawet jeśli byś się uparł :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych z przodu nie wrzucisz na tył bo masz 25mm

a na tył muszą być 15mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah! qrcze teraz wiem gdzie jest pies pogrzebany - chodzi o to że nawet jak bym wymienił i zaciski to te z przodu nie mają chwytu na hamulec ręczny i się nie da ..... ok teraz wiem wszystko i dzięki :mysli: ale trochę szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych z przodu nie wrzucisz na tył bo masz 25mm

a na tył muszą być 15mm.

Brednie piszesz. tylne tarcze o średnicy 288 maja grubość 12mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych z przodu nie wrzucisz na tył bo masz 25mm

a na tył muszą być 15mm.

Brednie piszesz. tylne tarcze o średnicy 288 maja grubość 12mm

no dobra ale jakby nie było o grubość chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jednak gdzieś tam w odległej galaktyce... jest zacisk co przyjmie tarcze 25 mm i będzie mieć do tego ręczny, może z innego auta nie wiem Passata? zapytam mechanika z warsztatu co przygotowują auta na wyścigi KJS nic lepszego nie przychodzi mi do głowy :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jednak gdzieś tam w odległej galaktyce... jest zacisk co przyjmie tarcze 25 mm i będzie mieć do tego ręczny

Choćby S4 B6/B7 albo RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...