Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

albo srebrne+złoty brokat :naughty:

no i to właśnie mam na myśli, powinno być :kox:, Dibo myślałem przez chwilę o żółtym, jakbym miał kółka z RS6 takie jak Topor to bym je w żółto walnął,

co do złotego, to nie jestem przekonany :mysli:, ma ktoś może fotkę zielonej B5 na złotej feldze :gwizdanie:, obojętnie jakiej, nie koniecznie MAM8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła sztuka :polew:, złoty tak jak myślałem do mnie nie przemawia, ale sreberko z odrobiną złotego brokatu, moze robić robotę :naughty:

Michał dzięki za VT :wink4:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 19:28_________________________________________________a coś takiego :decayed:

regeneracja_felg_grafitpop.jpg

albo tak

regeneracja_felg_srebro.jpg

i co o tym myślicie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te drugie :good:

takie rzeczy robi "zwykły" lakiernik? czy masz jakieś namiary na specjalistów? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze nie pasują do Twojego koloru. Drugie już prędzej :wink4: Powiem Ci że moje 17" mają środek podobnie malnięty. Ale widać to z bliska przy dobrym słońcu i jest to minimalne. Z daleka wygląda jak normalne malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy robi "zwykły" lakiernik?

dobry lakiernik da rade, ja mam namiary na takiego. wczoraj Pucek odebral od niego pomalowane felgi wiec moze powiedziec czy jest zadowolony z wykonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to drugie mi się widzi tylko z lekko domieszką złotego brokatu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie fajnie by wyglądał grafit z domieszką brokatu różnokolorowego .... coś ala cameleon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie troche agro[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 14:18_________________________________________________a jaki masz kolor auta bedzie to pasowalo do jakis elementow na aucie czy poprostu nagle tak o z innej bajki? takie swiecace brokatowe to dobre na festyny kolo maszyny z wata cukrowa felga albo grafit albo srebrny alu albo czarna takie jest przynajmniej moje zdanie zalezy do jakiego auta co pasuje sama felge to mozna do roweru wybierac a do auta trzeba wszystko spasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie fajnie by wyglądał grafit z domieszką brokatu różnokolorowego .... coś ala cameleon..

Nie do jego koloru :wink4:

takie swiecace brokatowe to dobre na festyny kolo maszyny z wata cukrowa

Ale tego aż tak bardzo nie widać. Z daleka jakbyś popatrzył to nawet nie wiedziałbyś że tak jest felga pomalowana :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie fajnie by wyglądał grafit z domieszką brokatu różnokolorowego .... coś ala cameleon..

Nie do jego koloru :wink4:

takie swiecace brokatowe to dobre na festyny kolo maszyny z wata cukrowa

Ale tego aż tak bardzo nie widać. Z daleka jakbyś popatrzył to nawet nie wiedziałbyś że tak jest felga pomalowana :cool1:

dokładnie :good:, jeśli będzie brokat to napewno w niewielkim procencie :wink4:

Hmmm bedzie troszke wies :(:wallbash:

Walnij krzyz na srebno, antracyt, albo w kolor nadwozia a rancik w polerke, naciagnij na to ladnie jakas oponke, zaloz dystanse i bedzie lala:)

Pozdrawiam

www.doktor-felga.com

jaki krzyż?, dystans?, Et jest 35 także z dystansem nie poszaleje, napiszesz o co Ci dokładnie chodzi? :mysli:[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 21:05_________________________________________________Panowie mam prośbę , a nie będę zakładał nowego tematu, niestety mój lakiernik, opuścił naszą piękną Polskę, i nie mam szans na wymalowanie samych frontów, i teraz pytanie jak moje felgi będą wyglądać całe srebrne, mi się to jakoś nie widzi :kwasny:, chyba zeby je w lekki graficik całe puścić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór w graficie będzie :thumbdown: Odpuść temat i zmieniaj na fele o A8 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat można zamknąć kółka od wtorku się polerują, najprawdopodobniej w sobotę będą na aucie razem z nowymi oponami, niestety bez gwintu :thumbdown:

proszę któregoś z Zielonych o zamknięcie tematu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...