Treść opublikowana przez marcin579
-
Ile pali Wam gazu?
widzę zróżnicowanie duże ... w moim przypadku jest tak ze jak jadę spokojnie na wycieczkę to na całej butli 43 litrowej przejadę jakieś 510-520km ... a jak śmigałem trasy Londyn - Kielce to z całej butli robiło się niestety tylko 380km ... no ale co trasa to trasa ... 4tys na obrotach i 140km/h nie schodzi
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Witam Sam się zastanawiałem nad zakupem jakiegoś turbo na benzynie i nawet spędziłem trochę czasu u "magika" który mi zakładał gaz do normalnego 1.8 i powiedział ze bez problemu do 1.8 T idzie ten sam gaz tylko jedna cześć trzeba zamienić i będę latał a nie śmigał i nawet bylem blisko takiego zakupu ale trafiło mi się B6 1.9 TDI obok której nie moglem przejść obojętnie no i niestety musiałem się pożegnać z gazem w 1.8T .... ale słyszałem wiele dobrego o takim mixie wiec nie przejmować się tylko gazować
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych oponach
na upartego to 16" ... ale lux malina jest 17" za ewidentne "nabijanie" postów
-
[ALL B6] Jakie wybrać felgi?
zbyt wypasane jak na moje oko ... ale o gustach się nie dyskutuje
-
[B6 AVF] Asymetryczne czy symetryczne???
a to pierwsze słyszę ze asymetryczne są cichsze ... tez chyba muszę zajrzeć na jakieś forum oponiarskie i się dokształcić
-
[B6 AVF] Felgi
16' troszkę za mała ... uderzyłbym w jakąś 17' minimum bo i tak kasy trochę to czemu jeszcze troszkę jej nie dołożyć i wtedy się wozić
-
[ALL] Które felgi na lato ?
taka sobie jak dla mnie ... ale ja bym poszukał jakiejś ori bo "inne" to się będą krzywic zaraz i szkoda straconego lata ... wiec szukaj aż znajdziesz coś
-
[ALL B5] Czy te koła warte sa fatygi ?
to jest jedynie ładniejsze od stalówek i tyle ... jak dla mnie zbyt wiesniackie
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach?
wzór bardzo ładny ale czy to wystarczy na polskie "ałtostrady" to nie wiem ... szkoda by je było wyrzucić jednym sezonie bo nawet nie wiem czy do prostowania by się nadawały:(
-
[ALL B5] Felgi na lato :)
moim zdaniem tylko ori ale 16' pięcioramienne z rocznika ok 2002 a nie te pokazane na początku tematu bo to chyba jeszcze przedwojenne
-
[B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
jak dla mnie piekniusie ... ale pierwsze to trochę chińszczyzną mi jedzie i długo nie pożyją ... ale drugie to troszkę przy małe przy takim wzorze to raczej bym rzucił się na 17'
-
[B5 AFN] Czy to dobry wybór?
jak dla mnie to lepiej jakaś chodzona używka ... a jak nie to raczej debica bo chociaż trochę polska ... KENEX who de f.... is KENEX by się chciało rzec
-
[ALL B5] Szerokość / profil
bierz 225 .... przy 215 będzie to wyglądało jak za mały orzeszek w zbyt dużej skorupce ... a pyzatym przy 215 to wyrazy wspolczucia dla rantów tej felgi
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych felgach ??
jak dla mnie takie sobie ... a co do komfortu na 17' to idzie się przyzwyczaić ... ach czego to się nie robi dal wyglądu
-
[B6 BVF] Felgi od golfa V
tak jak kolega wyżej ... dystanse ok 20mm i będzie jak ta lala :>
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach
No nie .... może i ładne ale to tylko 15' ... jak B6 to co najmniej 16' jak nie 17' ... trochę to śmiesznie wygląda jak ma się TAKI samochód i tylko takie felgi :>
-
[ALL B5] Pytanie odnośnie opon
oby by się zmieściły i dalej do przodu .... byle przed siebie
-
[ALL B6] Felgi 15'
Felgi nawet nawet .... ale ja bym jakaś 16' założył ... 15' to co najwyżej na malucha pasuje już :gwizdanie:
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
Jak dla mnie to średnia sprawa ... nie ma jak aluminium w oryginale
-
[ALL B5] Potrzebna pomoc przy wyborze felg
nio całkiem całkiem ... jak zalozysz i ewentualnie obniżysz to daj zdjęcia .... z mila chęcią zobaczę jak to wygląda wszystko
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Odpowiedni moment trzeba wyczuć w powietrzu .... it's coming in the air tonight a tak sensownie to ja już dawno temu zmieniłem i śmigam na 17' ori ... i jakoś ciągle żyje ... niunia tez
-
[ALL] Co myślicie o tych felach i o tym wzorze?
Hmm ... nawet ładniusie ... ja jestem fanem ori i rzadko kiedy mi się podobają inne ale są niczego sobie :>
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach ?
Tak średnio kreci mnie szprycha ... jak dla mnie to rewelacja ori 16' pięcioramienne a jeżeli już mówimy o sado maso na polskich drogach to 17' tez ori pięcioramienne ... ale to się wiąże z obniżka zawieszenia żeby przeciągów nie było w nadkolu
-
[ALL] Jakie felgi
Jak dla mnie to najładniejsze są felgi ori do Audi i nie ważne czy 16' czy 17', większe to raczej nie widzę sensu bo jeździ się jak na taczce po polskich drogach ... no może poza jednym wyjątkiem kiedy widziałem takie jedne piekniusie nie ori ... taka moja opinia:) Pozdrawiam
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Witam Ja polecam Andrzeja Moćko ul. Kruszelnickiego 150 Kielce Naprawdę fajny gościu z pojęciem na temat gazu ... a jak coś sie sypnie to bez problemu poprawi szybko za free ... robilem tam gaz i nie mogę na nic narzekać Pozdrawiam