-
Ile pali Wam gazu?
widzę zróżnicowanie duże ... w moim przypadku jest tak ze jak jadę spokojnie na wycieczkę to na całej butli 43 litrowej przejadę jakieś 510-520km ... a jak śmigałem trasy Londyn - Kielce to z całej butli robiło się niestety tylko 380km ... no ale co trasa to trasa ... 4tys na obrotach i 140km/h nie schodzi
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Witam Sam się zastanawiałem nad zakupem jakiegoś turbo na benzynie i nawet spędziłem trochę czasu u "magika" który mi zakładał gaz do normalnego 1.8 i powiedział ze bez problemu do 1.8 T idzie ten sam gaz tylko jedna cześć trzeba zamienić i będę latał a nie śmigał i nawet bylem blisko takiego zakupu ale trafiło mi się B6 1.9 TDI obok której nie moglem przejść obojętnie no i niestety musiałem się pożegnać z gazem w 1.8T .... ale słyszałem wiele dobrego o takim mixie wiec nie przejmować się tylko gazować
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych oponach
na upartego to 16" ... ale lux malina jest 17" za ewidentne "nabijanie" postów
-
[ALL B6] Jakie wybrać felgi?
zbyt wypasane jak na moje oko ... ale o gustach się nie dyskutuje
-
[B6 AVF] Asymetryczne czy symetryczne???
a to pierwsze słyszę ze asymetryczne są cichsze ... tez chyba muszę zajrzeć na jakieś forum oponiarskie i się dokształcić
-
[B6 AVF] Felgi
16' troszkę za mała ... uderzyłbym w jakąś 17' minimum bo i tak kasy trochę to czemu jeszcze troszkę jej nie dołożyć i wtedy się wozić
-
[ALL] Które felgi na lato ?
taka sobie jak dla mnie ... ale ja bym poszukał jakiejś ori bo "inne" to się będą krzywic zaraz i szkoda straconego lata ... wiec szukaj aż znajdziesz coś
-
[ALL B5] Czy te koła warte sa fatygi ?
to jest jedynie ładniejsze od stalówek i tyle ... jak dla mnie zbyt wiesniackie
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach?
wzór bardzo ładny ale czy to wystarczy na polskie "ałtostrady" to nie wiem ... szkoda by je było wyrzucić jednym sezonie bo nawet nie wiem czy do prostowania by się nadawały:(
-
[ALL B5] Felgi na lato :)
moim zdaniem tylko ori ale 16' pięcioramienne z rocznika ok 2002 a nie te pokazane na początku tematu bo to chyba jeszcze przedwojenne
-
[B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
jak dla mnie piekniusie ... ale pierwsze to trochę chińszczyzną mi jedzie i długo nie pożyją ... ale drugie to troszkę przy małe przy takim wzorze to raczej bym rzucił się na 17'
-
[B5 AFN] Czy to dobry wybór?
jak dla mnie to lepiej jakaś chodzona używka ... a jak nie to raczej debica bo chociaż trochę polska ... KENEX who de f.... is KENEX by się chciało rzec
-
[ALL B5] Szerokość / profil
bierz 225 .... przy 215 będzie to wyglądało jak za mały orzeszek w zbyt dużej skorupce ... a pyzatym przy 215 to wyrazy wspolczucia dla rantów tej felgi
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych felgach ??
jak dla mnie takie sobie ... a co do komfortu na 17' to idzie się przyzwyczaić ... ach czego to się nie robi dal wyglądu
-
[B6 BVF] Felgi od golfa V
tak jak kolega wyżej ... dystanse ok 20mm i będzie jak ta lala :>
marcin579
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta