Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co myślcie o tych felgach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich. planuje kupić te felgi co o nich myślicie warto?http://moto.allegro.pl/item938132050_polerowane_nowe_felgi_16_5x112_audi_a3_a4_a6_a8.html [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 10:34_________________________________________________i doradzcie te http://moto.allegro.pl/item937811120_a1039d_mb_16_5x112_nowe_felgi_audi_100_a4_a6.html czy moze te http://moto.allegro.pl/item938132050_polerowane_nowe_felgi_16_5x112_audi_a3_a4_a6_a8.html

Opublikowano

W 16'' troche miernie to będzie wyglądać,ciekawe jak z trwałością ale felggi wygląd mają :good:

Ja proponowałbym Ci w tej cenie poszukać używek takich samych ale ori

Opublikowano

Nie warto bo ten wzór w 16" wygląda jak kołpak. Jak już to 19" :wink4: Było dużo o tym na forum :szukaj:

Opublikowano

16" to stanowczo za mało, poszukaj czegoś większego. wygląd felg jest :kox: tylko widziałeś je po kilku miesiącach użytkowania? lepiej poszukać czegoś używanego ale ori

Opublikowano

oryginały w tej cenie :good:

Ja bym te wybrał.

Pasować napewno będą.

Opublikowano

ja Ci mogę sprzedać moje oryginalne 16" z oponkami :)

audia4listopad200933.jpg

Opublikowano

Bierz te co kolega wyżej Ci proponuje, chyba najlepsza opcja w rozmiarze 16 :naughty:

Opublikowano

Bierz te co kolega wyżej Ci proponuje, chyba najlepsza opcja w rozmiarze 16 :naughty:

popieram kolege :good:

Opublikowano
  • Autor

a jaki jest rozmiar twoich opon bo ja chcialem 205/55 ??[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________zdecydowalem sie wziasc te http://allegro.pl/item949300310.html tylko mam watpliwosci co do szerokosci 225 planowalem max 205, czego moge sie spodziewac po oponach 225/55 nie beda za szerokie do silnika 1.6?

Opublikowano

225 do silnika 1.6 to trochę za dużo , lepiej jakieś205/55/16 kupić [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 23:51_________________________________________________te co podałeś też niczego sobie :gwizdanie:

http://allegro.pl/item933178219_audi_a6_oryginal_felgi_16_cali.html

tylko one mają ET 42 więc żeby nie były za bardzo schowane przydałby sie dystansik 7-10mm :good:

ale i beż dystansów spasują , tylko minimalnie będą schowane :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

za duze?? a czy bardzo mi samochod spowolni, spalanie bardzo sie zwiekszy? bo ja juz slyszalem mity o tym ze jak jest tak duza opona to i zawieszenie leci strasznie [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 07:50_________________________________________________http://allegro.pl/item949300310_alufelgi_16_5x112_audi_225_55r16_michelin_krakow.html CO MYSLICIE O TYCH BEDA W PORZADU ROZMIAROWO I WIZUALNIE??

Opublikowano

a jaki jest rozmiar twoich opon bo ja chcialem 205/55 ??

ja mam na nich założone BRIDGESTONE 205/55 ;)

jak byłbyś chętny to pisz ;) myślę że się dogadamy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.