Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy zwrotki do przedniego zestawu kupowałeś gotowe czy robili Ci w carmani? ;)

Opublikowano
  • Autor

Czy zwrotki do przedniego zestawu kupowałeś gotowe czy robili Ci w carmani? ;)

byly razem w zestawie 2x 16cm + zwrotnica + 2 tweetery

i dokupione 2x16 cm czyli przod to:

4x16cm + 2 zwrotnice + 2 tweetery

Opublikowano

I te dodatkowe woofery dwa masz wpięte bezpośrednio w zwrotnice z kolejną parą wooferów?

Opublikowano
  • Autor

dokladnie :) 4 woofery i 2 tweetery sa wpiete pod zwrtonice a sygnal na zwrotnice idzie ze wzmacniacza

zwrotnica jest na kazdej ze stron i na kazdym z kanalow :)

Opublikowano

Wielkie dzięki za info o takie coś mi chodziło ;)

Opublikowano

wie ktos cos o roznych wersjach grilla s4 do b5 ?

no cały w chromie tzn wszystkie szczebeli i ten drugi gdzie gdzie częśc jest w chromie a część w tym kolorze co kratki w zderzaku S4 :cool:

co do ankiety i wyboru grila, to S4 na czarno bedzie kozak pasował to twojej czwórki

Opublikowano

czekam ..... poczta daje d*py cos :/

Co za zestaw ? Jaki Hid (bo chyba nie kupiłes tych pod H4 ?) ? Jakie lampki ?

Opublikowano
  • Autor

czekam ..... poczta daje d*py cos :/

Co za zestaw ? Jaki Hid (bo chyba nie kupiłes tych pod H4 ?) ? Jakie lampki ?

czekam na lampy valeo i wtedy kupie hid ... kupie ten co ty ale 6000k

nie kupie hidow zanim nie dostane lamp.... mam nadzieje ze poczta nic nie sknocila i paczka dojdzie[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 19:11 _________________________________________________doszly lampki po 10 dniach czekania ( okazalo sie ze babka na poczcie zle naliczyla oplate i paczka w ogole nie wyszla z poczty ale ani sprzedajacego ani mnie o tym nie poinformowano, dopiero jak on poszedl na poczte po 10 dniach powiedziano mu ze babka zle naliczyla oplate i on doplacil i wtedy dopiero wyszla paczka i doszla dzis )

lampki uzywane wraz z silniczkami ori valeo (poliftowe) stan idealny nic nie popekane nic nie polamane:

c618f204fcff0591m.jpg bf5b698a73a0cc49m.jpg 3df7c119546e564bm.jpg

teraz musze kupic tylko kostki i piny w aso oraz hid 6000k pod h7 ;)

Opublikowano

Czy napewno chcesz HIDY 6000 K ? :przebiegly:

Może cośmocniejszego ? :beer1:

711450x600dsc01309bw1.jpg

711450x600dsc01309bw1.0c498798eb.jpg

Opublikowano
  • Autor

raggaman mialo byc wlasnie 6000 - 7000 -8000k

ale gadalem z ludzmi troche i wybor padl na 6000k

wiekszosc co ma 8000k ( moich kolegow ) mowi ze teraz montowalo by 6000k :)

moje auto ma swiecic jak ladny xenon a nie jak fiolet ;p chociaz 8000k mi sie jeszcze podoba :) to juz napewno nic wiecej .....

ile mam kupic tych kostek w aso i tych pinow ktos wie ?

xenon wlasnie zamowilem na allegro ten sam co ty ( http://allegro.pl/show_item.php?item=304784363 ).... tylko wlasnie 6000k pod zarowke H7 oczywiscie :)

Opublikowano

Nowak_zg

Dobrze , ze kupiłes u nich :th: Ja tez juz kupiłem znajomemu juz ktoremuś z kolei :th:

Kostek potrzebujesz 2 - koszt to 24 zł w ASO . Pinów chyba 14 z tego co pamiętam :mysli: Ja kupiłem kostki ISO do głośnikó z pinami - taniej :evil2:

Siłowniki do lamp nabyłeś ?

Opublikowano
  • Autor

jesli silowniki = silniczki to tak :) mialem w zestawie

Opublikowano

Zatem czekamy na nowe oczka na aucie.. :th:

Opublikowano

Wszyscy coś rezają tylko ja się ociągam-ale będzie :kox: ten AFN'ik :evil2:

Opublikowano

no to Nowak czekamy na efekty, napewno bedzie wygladac... koX, podlicz to jak skonczyc i rzuc cene na Priva...

Opublikowano

Witam mam tylko pytanko jedno ile masz obniżoną zawieche?? Pozdrowionka i gratulacje autko bomba:)

Opublikowano
  • Autor

na 99% jest to -30mm ;]

Opublikowano

I takie chyba tez będę brał czy jednak przemyśleć sprawę i do felgi 17" kupić 45/35??

Opublikowano
  • Autor

ja bym teraz bral -45/-50 mm przod i ok -35/-40mm tyl :P

tylko zalezy co kto lubi :)

[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 00:20 _________________________________________________odswiezylem troche pierwsza strone i dorzucilem pare fotek :) teraz wszystko jest przejzysciej i klarowniej ( jest podsumowanie: jak bylo/co zrobilem/co zrobie )

_________________________________________________

mysle ze po weekendzie bedzie zalozony juz HID 6000K w soczewkach Valeo ( czekam juz tylko na silniczki - podobno wyslane )

Opublikowano

Nowak_zg ty to masz chyba tu najpopularniejszy temat , kapitalna fura jeszcze tylko zderzak od S4 i bedzie cud miód malina :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.