Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Xenon in progress :dance:

niedlugo fotki.

Ostatnio trafila mi sie cala konsola srodkowa poliftowa z radiem pod 2 din ( czyli na rns-e ) i oczywiscie z klimatronikiem z funkcja grzania d*p.... lecz zabraklo pieniedzy bo kolega wolal za ten zestaw 1050zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie...szkoda , że do Wisły nie jedziesz, oblookałbym na żywo to cudo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie...szkoda , że do Wisły nie jedziesz, oblookałbym na żywo to cudo!!!

Iverson popatrz na swoje ... dodaj kufer i masz to samo :polew:

no do Wisly raczej nie pojade ale na jakis ogolnopolski letni zlot mysle ze skocze :)

Spadam zawiezc koledze lampy oraz xenon i niech reza ( ja sie sam za to nie biore :P )

Mysle ze po weekendzie odbiore auto, porobie fotki i sie pochwale na forum :decayed:.... bo jeszcze pare duperelkow mu dalem zeby zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafila mi sie cala konsola srodkowa poliftowa z radiem pod 2 din ( czyli na rns-e ) i oczywiscie z klimatronikiem z funkcja grzania d*p.... lecz zabraklo pieniedzy bo kolega wolal za ten zestaw 1050zl

Na alle...cos podobnego stoi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafila mi sie cala konsola srodkowa poliftowa z radiem pod 2 din ( czyli na rns-e ) i oczywiscie z klimatronikiem z funkcja grzania d*p.... lecz zabraklo pieniedzy bo kolega wolal za ten zestaw 1050zl

Na alle...cos podobnego stoi :wink4:

http://allegro.pl/item316995807_tunel_srodkowy_pod_navi_nawigacje_symphony_audi_a4.html <-- ja mowilem o tym ... ale jak widac juz rozsprzedane na czesci :)[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 09:59 _________________________________________________

Xenon zamontowany, fotki na pierwszej stronie :)

dla mnie kozak :kox:

widocznosc nieporownywalnie lepsza

wlozone sa HID`y 6000k ( takie jakie chcialem ) w soczewki polifotwe Valeo

do tego postojowki diodowe.... teraz szukam H7 na diody biale ( zeby miec biale swiatla dlugie a nie zolte :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo tego stwierdzenia:

teraz szukam H7 na diody biale ( zeby miec biale swiatla dlugie a nie zolte :P )

:mysli:

Do dlugich kupuj takie:

http://allegro.pl/item318383055_osram_silverstar_50_h_7.html

Jaki kolejny mod..? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radzil jeszcze tego grilla zmienic, bo wyglada fatalnie... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer ... bedzie grill z S4 :) ale musze skompletowac reszte (zderzak tyl juz mam :P)

Ykk... kolejny mod to Chip u rogala jakos niedlugo a potem ... nie wiem :P

z tymi zarowkami chodzi o to ze teraz mam takie dlugie ktore swieca na zolto a chce kupic takie ktore swieca na bialo najlepiej zeby byly na diodach LED :) tak jak teraz mam postojowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na długich mam Hella Blue Light + 30 % chyba :wink4: ..ale kmina na długie jest inna :przebiegly:

Ja bym Ci radzil jeszcze tego grilla zmienic, bo wyglada fatalnie... :confused4:

Ot co .. ten nie pasuje a kojarzy sie z pseudo tjuningami :thumbdown:

Jaki kolejny mod..? :naughty

pewno czips :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mod to Chip u rogala jakos niedlugo

No juz napisal :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mod to Chip u rogala jakos niedlugo

No juz napisal :decayed:

Nałożyło sie wysyłanie wiadomości :evil:

Kolego Nowak ... to jaka skórka będzie :naughty:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorke niedlugo wsadze i zobacze jak wyglada ... narazie caly czas pada i jakos nie mam czasu zeby sie bawic w przekladanki :) ale jak wsadze to porobie fotki napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorke niedlugo wsadze i zobacze jak wyglada ... narazie caly czas pada i jakos nie mam czasu zeby sie bawic w przekladanki :) ale jak wsadze to porobie fotki napewno

Jak to w naturze ...jak wsadzisz to wyciągać nie bedziesz chciał :laghing2: :wink4:

Tak na serio..

Jasna skórka ..czarny pocisk .. bajka ..ja czekam na to foto ! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to Twoje auto wyglada szybciej niż jeździ :tongue4: , jakie masz oznaczenie lakieru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson wieczorem ci napisze jakie oznaczenie lakieru ... ale jest to perlowy grafit chyba ... ale literek i cyferek nie pamietam, potem lukne do wneki kola zapasowego i ci podam ;)

teraz to Twoje auto wyglada szybciej niż jeździ :tongue4:

dlatego zdejme wlasnie znaczek 1.9TDI :naughty: ale jakos nie moge sie zabrac za to.....

dzis jade jeszcze do carmanii umowic sie na jakas prof. sesje zdjeciowa dla auta aby bylo pokazane na www.carmania.pl i moze pomyslec nad lekka zmiana zabudowy car-audio :) zobaczymy wieczorem co z tego wyjdzie .....[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 06:51 _________________________________________________PROSZE JAKIEGOŚ MODA/ADMINA/PREZESA o zamkniecie ankiety bo z tego co wiem tylko wy to mozecie zrobic a decyzja zostala juz podjeta.

DZIEKUJE :)

_________________________________________________

POZIEK - DZIEKI ZA ZAMKNIECIE :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor no nareszcie na forum jestes ;p uf ....

ibiza widzialem chyba sprzedana ? ;( ....

pochwal sie a4 tutaj .... bo widzialem fotki ze na 18" i ladny sedan... tylko gleby mu brak jeszcze ale ogolnie :th: ... i musze obczaic na zywo i troche powybrzydzac z bliska :decayed:

moze w pon lub wtorek jakas ustawka :D

SPOTY LUBUSKIE TUTAJ:

http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie/spocik_lubuski-t19683.0.html

_________________________________________________

decyzja co do ankiety podjeta .....

bedzie grill z s4 pomalowany na czarno tak samo jak ma Iverson

do tego zderzaki progi z s4 ( tylny jest ... teraz polowanko na progi i przedni zderzak w dobrej cenie )

[br]Dopisany: 23 Marzec 2008, 11:35 _________________________________________________Jesli ktos chcialby zobaczyc autko na zywo to bede w Warszawie o 9:00 u Rogala 11 kwietnia :P na CHIIIIIIIIPOOOOOWANKUUUUU :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topor no nareszcie na forum jestes ;p uf ....

ibiza widzialem chyba sprzedana ? ;( ....

pochwal sie a4 tutaj .... bo widzialem fotki ze na 18" i ladny sedan... tylko gleby mu brak jeszcze ale ogolnie :th: ... i musze obczaic na zywo i troche powybrzydzac z bliska :decayed:

moze w pon lub wtorek jakas ustawka :D

SPOTY LUBUSKIE TUTAJ:

http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie/spocik_lubuski-t19683.0.html

_________________________________________________

decyzja co do ankiety podjeta .....

bedzie grill z s4 pomalowany na czarno tak samo jak ma Iverson

do tego zderzaki progi z s4 ( tylny jest ... teraz polowanko na progi i przedni zderzak w dobrej cenie )

[br]Dopisany: 23 Marzec 2008, 11:35 _________________________________________________Jesli ktos chcialby zobaczyc autko na zywo to bede w Warszawie o 9:00 u Rogala 11 kwietnia :P na CHIIIIIIIIPOOOOOWANKUUUUU :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja mam przedni zderzak od S4 i mogę oddać w dobrej cenie :gwizdanie:

żeby nie było off może wpadne wtedy do MR Motors, muszę sprawdzić poziom płynów torsenów, tiptroników i innych gadów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/Klarglas-Rueckleuchten-A4-Avant-94-00-rot-schwarz_W0QQitemZ110211277731QQihZ001QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem <-- jakis czas temu dostalem od ykk`a link do tych lamp

co o nich sadzicie ?

wg mnie godne uwagi

takie ? polift ? czy takie jak ma rob ktore byscie wybrali ? uwagi mile widziane

ja juz sam nie wiem ... kurde to jest ciezki temat z tymi lampami ... najechtniej bym przymierzyl kazde i wtedy wybral :P

ps. na pierwszej stronie dodalem 4 nowe fotki na ktorych widac lepiej jak auto prezentuje sie na nowych lampkach przednich valeo + xenon

ps2. prof sesja zdjeciowa dla www.carmania.pl bedzie w nastepnym tygodniu jesli pogoda dopisze :)

a jesli nie dopisze to czekam az dopisze ;P

ps3. narazie i tak zyje tylko 11 kwietnia :P - CHIPPPPPP U ROGALA :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie lamp to polecałbym takie jak ma Rob, widziałem na żywo i są kox, do czarnego avanta idealne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...