Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koszt takiej rejestracji to chyba 1025zl za dwie sztuki i naklejke na szybe i znaczek :)

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2008, 23:15 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=m0vnuVNhWW4 <-- taki maly bonus ;] prawie v-max ;)

Co wtedy wskazywal FIS..? :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie pamietam .... na dniach sprawdze :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2008, 19:34 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=IcT_DISYCKw <-- :decayed:

[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 10:35 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=5FaOcvzAzRg <--- :decayed:

Opublikowano

Nowak_zg ladnie ta butelka tancowala.. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

tanczy jak jej zagram :tongue4:

juz mam koncepcje na nowe car audio ;) teraz tylko zbieram znowu fundusze .....(oczywiscie najpierw bedzie zderzak s4 ;p )

dojdzie jeszcze jeden taki sam woofer, drugi wzmacniacz i cala zabudowa bagaznika ;) do tego otapicerowanie itp itd.

Opublikowano

Nowak_zg to dopiero bedzie auto rodzinne.. :polew: :polew:

lexus looki, spojlery, 15", sonary, progi, po prostu sam TJUNINK ];

Czyzbys cos wyrezal..? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

5fdb01c8ad081146m.jpg 04e9c0233ead9c3fm.jpg

:) jeszcze przedni bez bocznych kratek, ale niedlugo kupie w aso[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 13:12 _________________________________________________

Nowak_zg to dopiero bedzie auto rodzinne.. :polew: :polew:

lexus looki, spojlery, 15", sonary, progi, po prostu sam TJUNINK ];

Czyzbys cos wyrezal..? :polew: :polew:

hehe zmieniam styl bo za malo sie rzuca w oczy

jakies tlumiki kupie, spojlery, progi, wloty, gej looki, sonarki i xenon 12000k ;] :polew: :polew:

co do auta rodzinnego ;p

mi tam bagaznik nie potrzebny ;)

wole woofery z tylu ;)

i tak tam prawie nic nie woze ;P

Opublikowano

tanczy jak jej zagram :tongue4:

juz mam koncepcje na nowe car audio ;) teraz tylko zbieram znowu fundusze .....(oczywiscie najpierw bedzie zderzak s4 ;p )

dojdzie jeszcze jeden taki sam woofer, drugi wzmacniacz i cala zabudowa bagaznika ;) do tego otapicerowanie itp itd.

jak juz mowa o car-audio :

zeby bylo tak ... :polew:

Opublikowano

Od takiego łupania to plomby z zębów wypadają :decayed:

Co do lampek na tył ... to jest dopiero wersja " black " :naughty::kox:

86223814wp2.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

raggaman

:kox: :kox: za***iste lampki mmmmm .... chyba wlasnie mi pomogles w podjeciu decyzji ;)

widzialem takie na jebaju ;]

Opublikowano

raggaman

:kox: :kox: za***iste lampki mmmmm .... chyba wlasnie mi pomogles w podjeciu decyzji ;)

widzialem takie na jebaju ;]

poka linka do tych lampek :) Ciekawy jestem czy wyglądaja tak samo jak te na tej RS :mysli:

Bo one wyglądają jak pomalowane sprayem .. jesli sa takie w oryginale sciemnione to masakra :thumbup:

Opublikowano

No sa takie. Przeciez Ci wysylalem linki.. :naughty:

Opublikowano

No sa takie. Przeciez Ci wysylalem linki.. :naughty:

No nie pamiętam :decayed::embarrassed: Coś tam wysyłałeś ..ale to były te ? :kox:

Opublikowano

raggaman nie Tobie.. :naughty:

Nowakowi :gwizdanie:

Opublikowano

raggaman nie Tobie.. :naughty:

Nowakowi :gwizdanie:

Mi tez wysyłałeś jakieś linki ..spamersie stary juz zapomniałeś :decayed::D

Opublikowano
  • Autor

no pamietam ..... ykk pamietam bardzo dobrze

ale te foto chyba pomoglo mi w podjeciu decyzji ;)

Opublikowano

no pamietam ..... ykk pamietam bardzo dobrze

ale te foto chyba pomoglo mi w podjeciu decyzji ;)

Wreszcie.. :th:

Opublikowano

no pamietam ..... ykk pamietam bardzo dobrze

ale te foto chyba pomoglo mi w podjeciu decyzji ;)

Widzisz ...miałem Ci juz dawno to wkleić ale zapomniałem jakoś :decayed:

Jak ciemne to tylko takie :th:

Opublikowano
  • Autor

mam mam mam ...... wpadlem na nowy pomysl :D

drewno na desce rozdzielczej i drzwiach pomaluje czarnym lakierem fortepianowym

DOBRE ?

bedzie to wygladalo tak np. jak w oplach w ktorych konsola i nieraz uchwyty drzwi sa pomalowane wlasnie tym lakierem.

np.

http://www.egmcartech.com/wp-content/uploads/2007/03/opel_corsa_opc_geneva_4.jpg

Opublikowano

To czarne całkiem fajnie wygląda w tym oplu...ciekawy jestem efektu :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.