Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale w a4 jest nisko osłona pod silnikiem, jak miałem gwinta skręconego w dół to nie dało sie jezdzić

dla mnie ta gleba za duza bedzie, szkoda zderzaka i reszty

Opublikowano

Ja jestem ciekawy tych hamulców z Porsche czy czasami ich cena nie przewyrzszy tego body S4 i czy asz takie hamulce są potrzebne nawet jak zrobisz mody z silnikiem?, poprostu może zamontować jakiś tańszy zestaw a reszte kasy na coś innego przeznaczyć :>

Oczywiście jestem za tym i namawiam aby zrobić mody z silnikiem :)

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem ciekawy tych hamulców z Porsche czy czasami ich cena nie przewyrzszy tego body S4 i czy asz takie hamulce są potrzebne nawet jak zrobisz mody z silnikiem?, poprostu może zamontować jakiś tańszy zestaw a reszte kasy na coś innego przeznaczyć :>

Oczywiście jestem za tym i namawiam aby zrobić mody z silnikiem :)

uwierz mi ze mam dostepne takie hamulce w bardzo dobrej cenie od kolegi "krotki" z forum a4

ps. bylem sie dzis dowaiadywac ile kosztuja progi w ASO z s4 i listwy dolne drzwiowe ( te tuz nad progami )

progi 350zl - sztuka * 2 = 700zl

listwy 150zl na caly bok * 2 = 300zl

ale w a4 jest nisko osłona pod silnikiem, jak miałem gwinta skręconego w dół to nie dało sie jezdzić

dla mnie ta gleba za duza bedzie, szkoda zderzaka i reszty

do odwaznych swiat nalezy :cool1:

Opublikowano

Maniak , wielki szacun :th: nic wiecej fura Kozak :shocked:

Opublikowano

nie no szacunek przy 9 stronie wymieklem i poszedlem na 29 i 30 ;)

takie zaciecie do modyfikacji to ma malo ktory ;)

jeszcze tylko wymiana drzwi na model po lifcie ;)

Opublikowano

Nie no... jestem w stanie zrozumiec -40/50, ale -80 to juz naprawde nadaje sie wylacznie na niemiecki autobahn.

Przeciez tym nawet zaparkowac nie mozna w miescie :blink:

Opublikowano

Przeciez tym nawet zaparkowac nie mozna w miescie :blink

Sa ludzie ..którzy jak nie skrobną miska po asfalcie to żyć nie mogą :hahaha::lol1:

Opublikowano

pieknie wyszlo, jeszcze grilek i tyl i bedzie kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie no... jestem w stanie zrozumiec -40/50, ale -80 to juz naprawde nadaje sie wylacznie na niemiecki autobahn.

Przeciez tym nawet zaparkowac nie mozna w miescie :blink:

a tam odrazu nie mozna ... mozna po chwili zmeczenia :decayed:

a w zg mamy nawet dobre drogi w porownaniu do innych miast....

gdybym mieszkal we wroclawiu lub poznaniu czy warszawie ( w tych miastach bylem to moge sie wypowiedziec ) to napewno bym jezdzil na glebie -30 ale nie wiecej ... ale zielona ma raczej dobre drogi wiec mozna zaszalec z gleba :kox:

Opublikowano

Ale :kox:

Teraz pasuje jeszcze zrobic jakas super sesje.. :kox:

Tak samo jak reszta czekam na grill, bo ten psuje strasznie wyglad.. :cool1:

Halo tez sa w planach..? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

halogenki od s4 sa strasznie drogie ( a od innych audi nie pasuja z tego co wiem ) i narazie o nich nie mysle ... chyba ze sie uda kiedys wyrwac dwa w dobrej cenie to kupie

Opublikowano

Zmierz srednice dziury.. :naughty: moze jakies uniwersalne spasuja.. :)

Opublikowano

Naprawde autko sie prezentuje :> Widzialem to cacko na wlasne oczy i naprawde ma to cos w sobie :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

dzis odbieram auto znowu od kolegi ....

zderzak z tylu s4 bedzie zrobiony

ale tlumika nadal nie mam zadnego ladnego na oku :kwasny:

Opublikowano

dzis odbieram auto znowu od kolegi ....

zderzak z tylu s4 bedzie zrobiony

ale tlumika nadal nie mam zadnego ladnego na oku :kwasny:

Czekamy na fotki, znaczy sesyjkę (czarnucha i blondi :naughty: ) :dziura:

Opublikowano
  • Autor

blondi juz nieaktualna :polew:

czarnuch tak :decayed:

Opublikowano

Nowak_zg tak w ogole, czy farba..? :polew:

Opublikowano

Nowak_zg tak w ogole, czy farba..? :polew:

Nowak_zg lubi czarne :polew: Więc nie miała wyboru :tongue4: A może teraz ruda? :polew:

Opublikowano
  • Autor

http://youtube.com/watch?v=mi-km1b6xwE

i wszystko jasne powinno byc[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 15:36 _________________________________________________e29dab8754b5e449m.jpg 6260daecd0a82032m.jpg

TYL S4 ORAZ USUNIETE ZNACZKI A4 i 1.9TDI

Opublikowano

no ladnie ladnie, tylko caly czas te swiatla tylne psuja efekt, ale dobrze znam temat z lampami do Avanta,ale przy Twojej czarnuli skusilbym sie na te co ma Rob, a moze sie cos pojawi niebawem...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.