Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem jak skomentowac następne bo skonczyly mi sie emotki.... :kox:

Opublikowano

Nie wiem jak skomentowac następne bo skonczyly mi sie emotki.... :kox:

moze wystarczy, bo Paweł nam w samozachwyt popadnie, za***ista laska, za***ista fura, czego chciec wiecej... :th:

Opublikowano
  • Autor

loco87 :polew:

Flyer te odwazniejsze zostawie dla siebie :gwizdanie:

hehe dzieki za pozytywne opinie :th:

w nastepnym tygodniu bedzie juz auto na gratach od s4 ( ale progow dalej szukam .... )

Opublikowano

poprostu Audi A4 :polew:

Opublikowano

kolego Nowak_zg podzielam zdanie kolegow a od siebie moge tylko dodac ze obie lalunie sa rewelacyjne :shocked:

Opublikowano

tragedii nie ma :polew:Nowak zakładaj ten eSowy pakiet :sesese:

Opublikowano

dwie rzeczy mnie rażą :naughty:

brud w drzwiach na 2 zdjęciu (fajna dziewczyna i taki brud obok ? :blink: )

krzywo leżący zderzak na 6 zdjęciu

:tongue4:

ogólnie "może być" :cool1:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 17:54 _________________________________________________ee.. no i w progach kurz jest... nie pasuje to do dziewczyny

Z tego powodu prosimy o zdjęcia z porządnie umytym autem i dziewczyną :lol1:

Opublikowano

średnio, niewiem czemu ma służyć ten patyk- styl kierowcy bmw

Opublikowano

ładna audiczka ;) a pała w razie potrzeby :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

średnio, niewiem czemu ma służyć ten patyk- styl kierowcy bmw

patyk juz sie przydal ...... pare razy :polew:

aa i nie obchodzi mnie kogo to styl .... znam polskie realia i wiem ze zawsze lepiej miec cos do obrony niz nie miec

Opublikowano

_________________________________________________

to taki maly bonus.... sory za jakosc zdjec i za to ze audika troche brudna

jaka audika ? :wink4::polew:

Opublikowano
  • Autor

raggaman dzieki ... kupuje je jak tylko bedzie gotowka[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:35 _________________________________________________jade dzis do aso zamowic graty od s4 ... pare pierdolek i jutro odstawiam auto wiec mysle ze do weekendy beda fotki z przodem s4 :naughty:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 11:37 _________________________________________________wlasnie "sie zaklada i maluje" body z s4 oraz usuwaja sie znaczki a4 i 1.9tdi z tylnej klapy ( zostanie tylko OOOO ) :kox:

Opublikowano

Pomyśl jeszcze nad końcówkami wydechu bo przy zderzaku S4 te seryjne wyglądają koszmarnie kiepsko.

Opublikowano
  • Autor

na 1 stronie pisze ze beda zmienione :>

Opublikowano

Nowak_zg jak juz robisz przedni zderzak, to pomysl nad lewym nadkolu od eSy.. :th:

Opublikowano
  • Autor

a czemu ? bo jest "dziurawe" ? .....

auto juz zmontowane i sie konczy malowac ... jutro po poludniu odbior auta a w niedziele rano robienie znowu folii na przednich szybach

prezentacja na zlocie zielonogorsko+inne okoliczne miejscowosci o 18:00 kolo carrefoura

Opublikowano

Nowak_zg bo ma kratke i lepiej odprowadza cieplo.. :th:

Opublikowano
  • Autor

noo ... o to mi chodzilo z tym dziurawym ;p jak dorwe okazyjnie to kupie ale narazie mam inne wydatki typu grill od s4 ;p bo jeszcze nie kupilem :disgust:

Opublikowano

Na razie nie ma jeszcze takich strasznych upalow i duchoty, wiec nie ma co sie tak z tym spieszyc.. :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.