Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

stuff a wiec atakuje.. :naughty::wink4:

- Chip u Rogala :kox: - 140KM / 300Nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja sie naraze posiadacza benzyn

seryjne 1.9tdi 110km objezdza seryjne 1.8 125km

seryjne 1.9tdi 90km objezdza seryjne 1.6 100km

a chipniete 1.9tdi 110km objezdza seryjne 1.8T 150KM

z tego co wiem to 1.9tdi 130km objezdza 1.8T 150KM

wiec chyba te benzyny to lekkie "padaki"

dodam jeszcze ze ostatnio na wiechlicach jechalem na 1/4 mili z paroma autami

min z crx`em ed9 1.6 125KM

jaki wynik ? do 100km/h ja bylem pierwszy a po 400metrach remis ( seryjny crx ma 8.5s do 100km/h )

wiadomo ze 1.9tdi 140KM nie lata jak ... 2.7BiT ale ..... nie ma tragedii panowie bo napewno nie lata gorzej niz seria 1.8T 150KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chipniete 1.9tdi 110km objeżdża seryjne 1.8T 150KM - nie zgodzę się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chipniete 1.9tdi 110km objeżdża seryjne 1.8T 150KM - nie zgodzę się :gwizdanie:

chipniete na ok 140KM i 300nm tak jak moje .... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścigałem się z 1.8T parę razy z rolki (miałem przecież taką samą moc), i dostawałem ze 2 długości, może lepiej... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścigałem się z 1.8T parę razy z rolki (miałem przecież taką samą moc), i dostawałem ze 2 długości, może lepiej... :cool1:

no to nie wiem ... dziwne troche bo ja tez jechalem z a4 1.8t i dostalo o pol dlugosci....

a tak pozatym to nawet slyszalem ze awx zrobi na 1/4 mili 1.8t 150KM

moze te z ktorym ty jechales bylo po chipie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez objezdzam seryjne awxy i nie ma w tym chyba nic dziwnego

ale dziwie sie ze cie zrobilo 1.8t seryjne i to az o 2 dlugosci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_Zg , nie wiem czy chipnięte 1.9 Tdi objezdza 1.8 T, a raczej nie objedziesz chipniętego 1.8 T, radze spróbuj się chipniętym 1.9 Tdi z chipniętym 1.8 T, i zobaczysz co się stanie, troche dziwne jest porównywanie tych samych pojemności benzyny i diesla, tym bardziej z turbo, może i 1.9 Tdi objedzie seryjne 1.8 Pb, ale 1.9 Tdi (110kM) raczej nie ma szans z 1.8T... czy oba podrasowene, czy seryjne, Tdi wypada słabiej... pzdr

a tak na marginesie Nowak_Zg, masz fajne auto, :good: ale jak chcesz porównywać 1.9 Tdi do 2.7 2T to sie lepiej zastanów co piszesz, bo musisz chyba kilka 1.9 Tdi połączyć żeby mieć jakieś szanse z 2.7 2T :polew: , kajtnij się 2.7 odkręconym na ponad 300 kM to zobaczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_Zg , nie wiem czy chipnięte 1.9 Tdi objezdza 1.8 T, a raczej nie objedziesz chipniętego 1.8 T, radze spróbuj się chipniętym 1.9 Tdi z chipniętym 1.8 T, i zobaczysz co się stanie, troche dziwne jest porównywanie tych samych pojemności benzyny i diesla, tym bardziej z turbo, może i 1.9 Tdi objedzie seryjne 1.8 Pb, ale 1.9 Tdi (110kM) raczej nie ma szans z 1.8T... czy oba podrasowene, czy seryjne, Tdi wypada słabiej... pzdr

a tak na marginesie Nowak_Zg, masz fajne auto, :good: ale jak chcesz porównywać 1.9 Tdi do 2.7 2T to sie lepiej zastanów co piszesz, bo musisz chyba kilka 1.9 Tdi połączyć żeby mieć jakieś szanse z 2.7 2T :polew: , kajtnij się 2.7 odkręconym na ponad 300 kM to zobaczysz...

przeczytaj uwaznie co pisalem !!!!! albo naucz sie czytac kolego

bo nigdzie nie napisalem o wyniku 1.9tdi chip i 1.8t chip

a pisalem o chipnietym 1.9 AFN vs seryjnym 1.8T 150KM

wiadomo ze 1.9tdi 140KM nie lata jak ... 2.7BiT ale ..... nie ma tragedii panowie bo napewno nie lata gorzej niz seria 1.8T 150KM

<-- jesli wg ciebie tutaj porownuje 1.9tdi do 2.7BiT to brawo dla ciebie za czytanie ze zrozumieniem :hi:

taaaa.... uwierz mi latalem szybszymi autami niz 2.7BiT i wiem jak lataja szybkie auta.....

np

subaru impreza wrx sti sprt 320KM 4.8s - 100km/h

audi rs6 450KM 4.8s

audi r8 420KM 4.4s

a8 w12 450KM 5.2s

astra turbo 260-300KM - 5.5s

crx turbo >200KM - ?s

napisalem przeciez po prostu ze 1.9tdi to nie jest 2.7BiT i nie o to w tym aucie chodzi zeby sie scigac.....

[br]Dopisany: 30 Lipiec 2008, 22:47 _________________________________________________

sama moc nie wystarczy tymbardziej ze róznica jest w koło 10KM. W wiekszosci zalezy od kierwocy.

i jest tez bardzo spora roznica momentu ;]]]]] jakby ktos o tym zapomnial[br]Dopisany: 30 Lipiec 2008, 22:49 _________________________________________________ps. chetnie sie ustawie z seryjnym 1.8T

a jak bedzie mialo lpg to jeszcze lepiej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg, troszke dziwne jest ze tuningowanym silnikiem rwiesz sie na serie... moze staniesz przeciwko chipowanemu 1.8T?

Moze byc na LPG, nawet na rezerwie bo to i tak nic nie zmieni :polew:

i jest tez bardzo spora roznica momentu ;]]]]] jakby ktos o tym zapomnial

Tia ale powiedz mi do jakich obrotow kreci sie diesla? Po to masz moment zebys nie musial biednego klekota wykrecac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 4300obr/min go krece :)

zreszta zobacz na 1 stornie masz wykres ... i mozna wywnioskowac jak go najlepiej krecic

po co mam porownywac wiadomo ze jesli chipniemy 1.8t to objedzie 1.9tdi chipniete ...

ale serie 1.8t przeciez mozna porownywac do 1.9tdi

na temat lpg sie nie wypowiadam lepiej bo by 100% z was co maja lpg w silnikach turbo sie obrazilo ;]]]]]

ja uwazam ze jesli mnie nie stac na bene to jezdze dieslem ... a gaz nie jest do samochodow :) tylko do kuchenek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze jesli mnie nie stac na bene to jezdze dieslem ... a gaz nie jest do samochodow :) tylko do kuchenek

-oj nie tylko nie tylko - nie przesadzaj! -a zapalniczki??? :polew:- chociaż powiem szczerze że zapalniczki też wole te na bene :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjne 1.9tdi 110km objezdza seryjne 1.8 125km

seryjne 1.9tdi 90km objezdza seryjne 1.6 100km

a chipniete 1.9tdi 110km objezdza seryjne 1.8T 150KM

z tego co wiem to 1.9tdi 130km objezdza 1.8T 150KM

http://www.audiklub.org/dane/a4.html, z tego jasno wynika ze prawie wszystkie twoje tezy to BZDURA i jest calkowicie odwrotnie

jedyne nad czym mozna pomyslec to czy 1.9tdi 110 @ 140 > 1.8T 150, bo to zalezy od programu i tego kto go robil, ale tez na 99,9% seria 1.8T bedzie gora

wiec chyba te benzyny to lekkie "padaki"

wiec chyba jest odwrotnie, bo tdi nawet z turbina i wieksza pojemnoscia jest z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego masz taka opinie na temat gazu? Takie samo zrodło energetyczne jak ropa czy benzyna. Juz sie rozgladam za 3.2 B8 i tez na bank bedzie w gazie.... i nie o to chodzi ze mnie nie stac tylko jezeli moge lac 27 litrow gazu na sto zamiast 22 litrow benzyny to dlaczego nie? Po prostu nie widze zadnych przeciwwskazań !

I co to znaczy ze chetnie staniesz z 1.8T na LPG? Tam jest taki przycisk.... wiec nie trzeba jezdzic caly czas na gazie... a na co przelacza sie diesla? :mysli:

Twoim zdaniem gaz jest do kuchenek a moim zdaniem klekoty sa do traktorkow ;)

#edit

A tak swoja droga to gaz wcale nie jest tanszy w utrzymaniu niz ON. Wrecz przeciwnie.... i im wiekszy silnik tym ON jest tanszy od gazu.

Moj samochod pali 13-14 l/na sto

vs

AFn ktory lyka 7?

koszt zalania wychodzi prawie identyczny.... tylko jeszcze okresy serwisowania sa duzo krotsze przy gazie ;)

Czyli jak nie ma sianka na benzyne to gaz a jak juz calkiem biedny jestem to diesel :polew:

Sorry ze takie OT lecimy ale chyba ten watek zostal hijack-niety juz bardzo dawno temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze jesli mnie nie stac na bene to jezdze dieslem ... a gaz nie jest do samochodow :) tylko do kuchenek

-oj nie tylko nie tylko - nie przesadzaj! -a zapalniczki??? :polew:- chociaż powiem szczerze że zapalniczki też wole te na bene :gwizdanie:

hahaha choc jeden ma te same zdanie o gazie :polew:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 10:43 _________________________________________________dobra konczymy OT na temat gaz vs benzyna vs diesel

ja mam swoje zdanie i go nie zmienie .... chce ktos mi udowodnic ze mnie objedzie swoim 1.8T ( z gazem czy bez ) ( seryjnym ) to prosze bardzo... zapraszam na 1/4 do ZG ewentualnie na Wiechlice na lotnisko w najblizszym czasie.

gdybym mial za duzo pieniedzy jezdzilbym autem typu benzyna....

nie mam to jezdze dieslem. ale nigdy nie skrzywdze swojego auta podtlenkiem lpg :polew:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 10:46 _________________________________________________NIE PISAC JUZ WIECEJ TUTAJ NA TEMAT GAZ, BENZYNA, ROPA

Jak chcecie se o tym pogadac zaloznie temat w innym dziale i mnie tam zaproscie.

Ja swoje zdanie wyrazilem

end[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 10:48 _________________________________________________

seryjne 1.9tdi 110km objezdza seryjne 1.8 125km

seryjne 1.9tdi 90km objezdza seryjne 1.6 100km

a chipniete 1.9tdi 110km objezdza seryjne 1.8T 150KM

z tego co wiem to 1.9tdi 130km objezdza 1.8T 150KM

http://www.audiklub.org/dane/a4.html, z tego jasno wynika ze prawie wszystkie twoje tezy to BZDURA i jest calkowicie odwrotnie

poczytaj kolego troche jeszcze te forum.... to zobaczysz jaka jest prawda(bylo juz duzo razy tutaj pisane o wynikach wlasnie miedzy tymi pojazdami).

dane katalogowe a rzeczywistosc to co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...