Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pucek2509 jesli nie widzisz w pierwszym poscie filmikow to to sa linki do tych filmikow do obejrzenia na youtube

http://pl.youtube.com/watch?v=IcT_DISYCKw

http://pl.youtube.com/watch?v=5FaOcvzAzRg&feature=related

[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 12:49 _________________________________________________dolozylem jeden filmik..... z Wiechlic 2008 ( na pierwszej stronie, w pierwszym poscie na samym dole )

jest to 1/4 mili z Oplem Astra GSI

oraz 5 fotek w tym jedna jak sikam przy audi :decayed:

Opublikowano

Nowak_zg to z tylu to jest brud czy przytarles gdzies..? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ykk chodzi ci o to na fotce gdzie sikam

pod lewa tylna lampa ? ;>

uznajmy to za brud.... a tak serio to uderzyl we mnie maly slupek :decayed:

Opublikowano

Nowak_zg no wlasnie tam gdzie oddajesz mocz.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to mialem taki malutki incydent ..... ze byl slupek malutki sobie w ziemi ... i ani go w bocznych ani w tylnym lusterku nie moglem zobaczyc.... i jakos po zalozeniu tylnego zderzaka z s4 sobie w niego powolutku cofnalem :( .... a ze lakier byl swierzy to pekl i teraz jest taka mala buba

niedlugo zrobie ... lub poczekam na kogos ( np jakas kobietke lub niedzielnego kierowce w daewoo tico LPG ) i zrobi mi to ktos ;p

Opublikowano

Nowak_zg :polew:

Zaloz sobie grill topora.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj wlasnie ogladalem grill topor`a i stwierdzilem ze chce grill od RS`a :P

bo ten od s4 niby fajny ale on ma za duzo srebrnego i chromu a jakos malowac go jednak nie chce

z tego co widzialem to pare autek jest na forum ze zderzakiem s4 i grillem od rs`a i nie wyglada to zle ;)

wiec chyba jednak bedzie grill od rs`a

ps. ale to jest ciezki temat z tym grillem dla mnie tak samo jak z tylnymi lampami

Opublikowano

jakie 18" wrzucasz?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Iverson caly czas szukam fajnego wzoru czarno srebrnego

jak znajde fajne z oponami na allegro to wciagne lub kupie nowe z usa i poczekam na paczke.....

18" lub 19" ale bardziej jestem za 18" :)

Opublikowano

Jeśli z USA i czarno/srebrne to tylko ADR :good:

Do Twojej parówy jak znalazł :naughty::tongue4:

Opublikowano

no juz po glowie chodzily mi ADR`y Battle Axe ( http://www.aspecwheels.net/Adrwheels/battlexe/10hblk/battlex.jpg )

ale narazie caly czas szukam czegos idealnego

Te mają za mało ramion .. :)

Opublikowano
  • Autor

no juz po glowie chodzily mi ADR`y Battle Axe ( http://www.aspecwheels.net/Adrwheels/battlexe/10hblk/battlex.jpg )

ale narazie caly czas szukam czegos idealnego

Te mają za mało ramion .. :)

e tam ;p

widzialem na paru a4 je ... jedna klubowa nawet jest na 18" ale bez gleby :/

ale jak jest gleba i te felgi to wygladaja dobrze :good: wg mnie ;)

ale i tak poszukiwania trwaja nadal.... wiec jak macie jakies fajne wzory ( czarno srebrne ) na oku to mozecie rzucac na pw ;)

Opublikowano

http://cgi.ebay.pl/23-Gemballa-fuer-Porsche-Cayenne-V6-S-Turbo-Touareg-Q7_W0QQitemZ190244747424QQihZ009QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

:kox: Sorry za długi link :decayed: Szkoda że takie duże i drogie :naughty:

A swoją drogą, Nowak słyszałeś o nowym przepisie dotyczącym przyciemniania szyb :gwizdanie: :decayed:

A nie podoba Ci się ten wzór felg? Widziałem na czarnym RSie robiły robotę :kox:

http://cgi.ebay.pl/19-Alufelgen-Felgen-A3-8P-A4-8E-8H-Golf-1K-TT-RS4-A8_W0QQitemZ120295224622QQihZ002QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Opublikowano
  • Autor

23" nawet jakbym baaardzo chcial to nie wcisne do mojej b5 hehe

aaa no i tyle siana tez nie wycisne z siebie na felgi ;)))

jaki przepis ? serio cos weszlo nowego czy sobie jajca ze mnie robisz :decayed: ?

ja juz skrobalem przednie szyby ale sie nie poddam.... i przod zawsze bedzie ciemny ;)

Opublikowano

jaki przepis ? serio cos weszlo nowego czy sobie jajca ze mnie robisz :decayed: ?

Dzisiaj mojemu znajomemu nie chcieli podbić dowodu w stacji kontroli pojazdów za tylko przyciemnione szyby tył boczne :decayed: Podobno wchodzi w życie przepis, że nawet te na zadku nie mogą być przyciemnione ze względu na bezpieczeństwo... Ja tylko słyszałem to od 2 osób, ale nic nie wiem na 100% :decayed: Lepiej poszukać... :decayed:

A te felgi Gemballa są też chyba 19'' :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 23:36 _________________________________________________Panie Nowak tak te felusie wyglądają na czarnej RSie :decayed:

min18777.jpg

:good:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem... znam te felgi

swego czasu byly do sprzedania z oponami Pirelli 19" za 5500zl

jakby sie takie udalo trafic w troche lepszej cenie to chetnie sie na nie przyczaje

ewentualnie jeszcze z audi`owskich wzorow podchodzi mi wzor z rs4 b7

a jak nie to znowu jakis malo popularny wzor w czarno srebrnej tonacji :)

Opublikowano

jaki przepis ? serio cos weszlo nowego czy sobie jajca ze mnie robisz :decayed: ?

Dzisiaj mojemu znajomemu nie chcieli podbić dowodu w stacji kontroli pojazdów za tylko przyciemnione szyby tył boczne :decayed: Podobno wchodzi w życie przepis, że nawet te na zadku nie mogą być przyciemnione ze względu na bezpieczeństwo... Ja tylko słyszałem to od 2 osób, ale nic nie wiem na 100% :decayed: Lepiej poszukać... :decayed:

A te felgi Gemballa są też chyba 19'' :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2008, 23:36 _________________________________________________Panie Nowak tak te felusie wyglądają na czarnej RSie :decayed:

min18777.jpg

:good:

Rafał jakiś skwarów sie nałykałeś :tongue4: Co maja boczne szyby do kierowania pojazdem .. :nose::think2:

Nowak_zg

Najlepsza recepta na felunek to wybrac oryginalny , mało spotykany wzór..i dostosować do swoich potrzeb :wink4: W twoim przypadku ..malowanie feli na czarno :good:

Opublikowano
  • Autor

no i caly czas szukam jakiegos wzoru ;p i sam nei wiem co do konca chce ( tak samo jak z grillem i lampami na tyl )

te felgi co pokazal rafalekx sa kozackie ale nie ma ich w 18" :(

ale z drugiej strony chcialbym tez 18" z rs4 b7 lub jeszcze jakies inne

w sumie to sam nie wiem .... :P[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 14:06 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony/all_b5_szukam_felg_18_lub_19-t42915.0.html;new#new <-- a tutaj temat odnosnie felg do mojej audicy

czekam na wasza pomoc

:notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.