Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Opona nie za waska i nie za niska? :mysli:

flyer 235 to max co wejdzie do b5 z tego co wiem

tutaj jest 225/35R19

gdybym mial 225/40R19 lub 235/35R19 to cos mi sie wydaje ze by nie weszlo

Opublikowano

Opona nie za waska i nie za niska? :mysli:

flyer 235 to max co wejdzie do b5 z tego co wiem

tutaj jest 225/35R19

gdybym mial 225/40R19 lub 235/35R19 to cos mi sie wydaje ze by nie weszlo

Jak sie popiesci to sie zmiesci :decayed: A tak na powaznie przejadly mi sie te fele :kwasny: Te wczesniejsze modele byly :kox: ale ich ceny tez byly :kox:
Opublikowano

Swietny wybór :good: Jak dla mnie najładniejsze ori felgi :naughty: Poprostu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nowak , jaki w końcu gwint założyłeś ????

Opublikowano
  • Autor

chyba nie bedzie gwintu .... jeszcze nie czas

narazie planuje kupic ori zawieche sportowa czyli ... 1be ( bedzie troche wyzej niz jest teraz ) ale jakos tak nie wyobrazam sobie jezdzic z gleba -60/-40 i kolami 225/35R19 naraz

iwec bedzie seryjne -30mm i te wlasnie kola

ale jak sie trafi jakis gwincik to moze kupie ( a taniego szajsu nei chce kupic )

Opublikowano

1BE to 2cm nizej...

Opublikowano
  • Autor

:( no dobra to niech bedize 2 cm ....

Opublikowano

1BE jest w sam :good: jednak róznica w wyglądzie bedzie spora na niekorzysc :confused4:

Pokazac Ci roznice na foto?

Opublikowano

zapodawaj fotki slawQ. Ja zmieniam swoja zawieche w nast czwartek... nie moge sie doczekac bo mam juzdosyc allroda.;p

Opublikowano

4ed29a0220155cd4m.jpg 53d9e110975f63ecm.jpg

Sreberko moje 1BE czyli -20

Czarna Angeli na oko -50

Jak oba auta stoją obok siebie to łapie doła, że moj stoi jak koza :polew:

Opublikowano

podwyższamy auto??:P ktoś przechodzi na emeryture??:P hyhy :tongue4:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 23:35_________________________________________________

Jak oba auta stoją obok siebie to łapie doła, że moj stoi jak koza

20 trochę za malo lecz przy 50 nie da się spokojnie jeździć
Opublikowano

heheh to jak ja bym teraz pistawil sie kolo CIebie to bylby dopiero dramat;p i bys ise dowartosciował;p

Opublikowano

topor a Ty nie zmieniłeś na 1BE :mysli:

Opublikowano

23.10 zmieniam. Musialo cos na konto wplynąc;p bo sie splukalem przy ostatnich gadzetach. przy okazji zrobie hamulce i 2 wahacze.

a powracajac czarnego Avanta:gwizdanie: to mysle ze dla Ciebie -2cm bedzie za malo.

Opublikowano

ja mam -40 i 19" i wydaje mi się że -50byloby optymalne. Nie rób kozy ze swojego samochodu!! Topor dobrze mówi że będzie allroad a nie S4.

Opublikowano

Nołwaku... nie zapomnij o funkcjonalnosci autka;) chyba ze to ma byc totalny cipkowoz.:)

Opublikowano

chyba ze to ma byc totalny cipkowoz.

Czarny vaginator :decayed:

Paweł ..widziałeś obudowy lusterek w carbonie ? Fajny bajer do czarnego i na ebay w dobrej cenie :naughty:[br]Dopisany: Październik 15, 2008, 10:40:01 am_________________________________________________http://allegro.pl/item460296132_oz_abt_8j18_et35_5_112_audi_volkswagen_skrecane.html :gwizdanie:

Opublikowano

chyba nie bedzie gwintu .... jakos tak nie wyobrazam sobie jezdzic z gleba -60/-40 i kolami 225/35R19

Ja wlasnie tak mialem po zmianie sprezyn z przodu :kox: Fakt,trzeba bardzo uwazac na krawezniki przy parkowaniu i " spiacych policjantow :kwasny:" Wyglada :kox: ale trzeba sie przyzwyczaic :cool1: Co do opon to mialem 235 :decayed:

Opublikowano

chyba ze to ma byc totalny cipkowoz.

Czarny vaginator :decayed:

Paweł ..widziałeś obudowy lusterek w carbonie ? Fajny bajer do czarnego i na ebay w dobrej cenie :naughty:[br]Dopisany: Październik 15, 2008, 10:40:01 am_________________________________________________http://allegro.pl/item460296132_oz_abt_8j18_et35_5_112_audi_volkswagen_skrecane.html :gwizdanie:

kolka mega :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja mam -40 i 19" i wydaje mi się że -50byloby optymalne. Nie rób kozy ze swojego samochodu!! Topor dobrze mówi że będzie allroad a nie S4.

teraz mam -60mm i ku*wicy nieraz dostaje na 17" a co dopiero na 19" bedzie ( od dzis sa oficjalnie zalozone i juz sie na nich kulam )

narazie bedzie 1be ....... a co z czasem to sie zobaczy.

jak uzbieram na dobry gwint to bedzie gwint

ps. duzo jezdze ... robie ok 40 000 - 50 000km rocznie

czyli sporo jak na studenta ktory nie pracuje ;) a na uczelnie ma 2km

wiec gleby wielkiej przy duzym kole i przy tych przebiagach narazie nie moze byc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.