Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowak jesteśmy w jednej warstwie społecznej, też studiuje, nie pracuje a na uczelnie mam może 3km, a rocznie robie podobne przebiegi hehehe, dawaj 1BE, zobaczymy jak będzie stało. I dodaj nowe foty jak już stoi na "oklepanym wzorze" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

za ok 10-14 dni bedzie 1be zalozone

przez ten czas jeszcze posmigam na glebie :decayed:

teraz jak tak zalozylem te 19" to wydaje mi sie jednak ze 20" by weszlo na jakims profilu 225/30 czy tam 235/25

;)

Opublikowano
za ok 10-14 dni bedzie 1be zalozone
paczka pójdzie dopiero we wtorek, rano wyjeżdżam do Tbg.
Opublikowano
  • Autor

nie ma problemu :)

az tak mi sie nei spieszy ... po prostu chce to zalozyc w ciagu ok 2 tyg ;p bo juz czekaja wachacze i inne nowe rzeczy do wymiany wiec odrazu wymienie amory + sprezyny

kase posle na dniach

Opublikowano

Panie nowak;p wiedzialem ze kupisz Pan zawieche od Pana Tomka:D

Opublikowano
  • Autor

taaa :kox:

Opublikowano

taaa :kox:

Paweł ..a jak tam straty mocy podczas toczenia sie na 19 ' ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja nie widze roznicy....

ale niedlugo jade na kreske stanac z autami z ktorymi stawalem na 17" i sie okaze czy mam racje

ale w sumie

rozmiar calego kola podobny

szerokosc ta sama

masa kol jest tez chyba taka sama

wiec jesli sie zmulil to napewno nie duzo....

ciutke sie pogorszyl komfort ale naprawde malo :)

Opublikowano
  • Autor

no no ... kozackie

ja podejrzewam ze i tak za sezon zmienie felgi ;) wiec temat o szukaniu felg znowu otworzymy :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2008, 09:41_________________________________________________ps. na 1 stronie na dole pierwszego postu ( prawie na samym dole ) dodalem 4 fotki mojej "s4" na 19"

Opublikowano

ogólnie nie wygląda źle :decayed: ale widać tam na zdjęciu z furą Topora, że krawężników się boisz :tongue4:

Opublikowano

wszystko si jak trzeba,poleruj wydech (tylko go nie zmieniaj),grill rs4 i jest kox więcej nie trzeba

Opublikowano

wszystko si jak trzeba,poleruj wydech (tylko go nie zmieniaj),grill rs4 i jest kox więcej nie trzeba

Tylko powywalej zbędne graty z tego wydechu :naughty:

Opublikowano

ostatnio iswiadomilem sobie ze profil 45 to jest balon :decayed: wszytscy co jezdza na 17 pieja ze to niski profil;p a to g**** prawda .;p wystarczy spojrzec na fure Nołwaka;)

Opublikowano

Nowak_zg pomysl o dystansach.. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wiecie co ... zmienilem juz bardzo duzo

a lista ciagle mi sie wydluza zamiast malec :confused4:

teraz musze skonczyc audio

zmienic grill na rs4

znalezc progi z s4 i kupic koncowke tlumika z passata b6 ( te grube rurki lekko zagiete w dol ... takie jak mial kolega Maxxx z forum )

wymienic na dniach wszystkie wachacze amory i sprezyny oraz naprawic plywak bo sie skopal

potem daszek od rs4

i na kiedys sobie odloze nowe fotele i kiere z rs4 b7

Opublikowano

i na kiedys sobie odloze nowe fotele i kiere z rs4 b7

OO ja bym chcial dwa przednie z RS :kox::)
Opublikowano

Nowe felgi są cudowne, zawsze o takich marzyłem, jak będę brał to takie same ale 18" narazie jednak poszedłem w moc :evil:

Opublikowano
  • Autor

i na kiedys sobie odloze nowe fotele i kiere z rs4 b7

OO ja bym chcial dwa przednie z RS :kox::)

ja tez .... ale nei chce byc pierwszy z przekladaniem

bo nie wiem czy mi sie zmieszcza na szerokosc i jak jest z szynami i potem sterowaniem

Opublikowano

Ładna furka ale jakos nie moge sobie przypomniec czy gdzies cie widzialem w zielonce pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.