Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden post nie na temat i poleca ostrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie Ci wątek zaśmiecili, o furce się już nie bede wypowiadał bo wiadomo ze wyglada :kox: , widzialem ze szukasz stacji audio... nie bedzie RNS-E :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie Ci wątek zaśmiecili, o furce się już nie bede wypowiadał bo wiadomo ze wyglada :kox: , widzialem ze szukasz stacji audio... nie bedzie RNS-E :mysli:

nie nie ....

zastanawiam sie miedzy Pioneerem deh-p9800bt a alpine cda-9887r a jakas stacja multimedialna

narazie jeszcze nie wiem co kupie....

RNS-E nie bedzie z tego wzgledu ze zalezy mi glownie na jakosci dzwieku a nie na pieknym wygladzie tablicy przyrzadow :)

cena podobna ... ale tutaj mam 1din czyli nie musze przerabiac konsoli srodkowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie Ci wątek zaśmiecili, o furce się już nie bede wypowiadał bo wiadomo ze wyglada :kox: , widzialem ze szukasz stacji audio... nie bedzie RNS-E :mysli:

nie nie ....

zastanawiam sie miedzy Pioneerem deh-p9800bt a alpine cda-9887r a jakas stacja multimedialna

narazie jeszcze nie wiem co kupie....

RNS-E nie bedzie z tego wzgledu ze zalezy mi glownie na jakosci dzwieku a nie na pieknym wygladzie tablicy przyrzadow :)

cena podobna ... ale tutaj mam 1din czyli nie musze przerabiac konsoli srodkowej ;)

racja, racja mam nadzieje ze kiedys bede mial okazje posluchac jak to Twoje Audio wymiata, na filmikach to napewno nie to samo..., a jak z innymi modami bedziesz jeszcze coś robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze niedlugo uda sie skonczyc audio czyli podpiac monoblok rockforda i 2 lub 3 woofery pod niego ( raczej 2 )

co do innych modow

to caly czas szukam progow :) od s4 i powoli sie zbieram za ta liste co jest na pierwszej stronie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uzbieram dodatkowy fundusz .... a teraz mam troche wydatkow ;)

ale napewno bedzie ... bo narazie nie mam zamiaru jej sprzedawac

a gdybym mial sprzedawac to i tak cena by nikogo nie zachecila bo byla by w okolicach zadbanego polifta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

am swoje zdanie i go nie zmienie .... chce ktos mi udowodnic ze mnie objedzie swoim 1.8T ( z gazem czy bez ) ( seryjnym ) to prosze bardzo... zapraszam na 1/4 do ZG ewentualnie na Wiechlice na lotnisko w najblizszym czasie.

hymm :mysli: Jestem prawie pewny ze na prostej z racji przelożen nie masz szans :rolleyes: Ale jak tylko będzie troche górki to pewnie byloby zdziwko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawilo sie nowe radio

pioneer deh-p9800bt

z ciekawszych opcji to ma takie rzeczy jak:

- mozna ustawic w jakim aucie gra sprzet ( suv, sedan, kombi, minivan .... )

- gdzie ma byc kierwoany dzwiek ( czy na kierowce, czy na przednie fotele, czy na wszystkie miejsca, czy customowo jakos )

- kolorowy wyswietlacz ktory pokazuje napiecie akumulatora i obroty silnika :kox:

- bluetooth i zestaw glosnomowiacy

- ogolnie jesli chodzi o opcje to radio kozak ... jesli chodzi o dzwiek to tez jest duzo lepszy niz na jakis innych ktore mialem

- pilot

- ciecie czestotliwosci z przodu i z tylu oraz na wooferze

- jak szybko ma schodzic ciecie czy ma byc nagle urwana czestotliwosc czy ma schodzic powoli

- procesor dzwieku

lg_DEH-P9800BT_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni identyczny model cholernie mi się podobał, a ten jest jeszcze bardziej kozacki :kox: Ta gałka i przyciski są podświetlane tylko na niebiesko? Sprzęt jest miodzio :good: wyświetlacz mógłby być większy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni identyczny model cholernie mi się podobał, a ten jest jeszcze bardziej kozacki :kox: Ta gałka i przyciski są podświetlane tylko na niebiesko? Sprzęt jest miodzio :good: wyświetlacz mógłby być większy :cool1:

tak niestety tylko na niebiesko :(

wlasnie tez myslalem ze wyswietlacz bedzie za maly lecz jak uruchomilem radyjko stwierdzam ze jest w sam raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęcik wyglda ciekawie - jeżeli gra jak wygląda to :good:

jak gra .... to widac na filmiku na pierwszej stronie w pierwszym poscie na dole

wg mnie gra lepiej niz wyglada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio fajne, ale mi osobiście w oko wpadł Alpine, niewiem co jest grane ale nie widze linków/tylko same niewidoczne miejsca w miejscu tych filmików :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...