Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze jeden post nie na temat i poleca ostrzezenia.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jeden post nie na temat i poleca ostrzezenia.

:notworthy::hi:

Opublikowano

no ładnie Ci wątek zaśmiecili, o furce się już nie bede wypowiadał bo wiadomo ze wyglada :kox: , widzialem ze szukasz stacji audio... nie bedzie RNS-E :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no ładnie Ci wątek zaśmiecili, o furce się już nie bede wypowiadał bo wiadomo ze wyglada :kox: , widzialem ze szukasz stacji audio... nie bedzie RNS-E :mysli:

nie nie ....

zastanawiam sie miedzy Pioneerem deh-p9800bt a alpine cda-9887r a jakas stacja multimedialna

narazie jeszcze nie wiem co kupie....

RNS-E nie bedzie z tego wzgledu ze zalezy mi glownie na jakosci dzwieku a nie na pieknym wygladzie tablicy przyrzadow :)

cena podobna ... ale tutaj mam 1din czyli nie musze przerabiac konsoli srodkowej ;)

Opublikowano

no ładnie Ci wątek zaśmiecili, o furce się już nie bede wypowiadał bo wiadomo ze wyglada :kox: , widzialem ze szukasz stacji audio... nie bedzie RNS-E :mysli:

nie nie ....

zastanawiam sie miedzy Pioneerem deh-p9800bt a alpine cda-9887r a jakas stacja multimedialna

narazie jeszcze nie wiem co kupie....

RNS-E nie bedzie z tego wzgledu ze zalezy mi glownie na jakosci dzwieku a nie na pieknym wygladzie tablicy przyrzadow :)

cena podobna ... ale tutaj mam 1din czyli nie musze przerabiac konsoli srodkowej ;)

racja, racja mam nadzieje ze kiedys bede mial okazje posluchac jak to Twoje Audio wymiata, na filmikach to napewno nie to samo..., a jak z innymi modami bedziesz jeszcze coś robił?

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze niedlugo uda sie skonczyc audio czyli podpiac monoblok rockforda i 2 lub 3 woofery pod niego ( raczej 2 )

co do innych modow

to caly czas szukam progow :) od s4 i powoli sie zbieram za ta liste co jest na pierwszej stronie ;p

Opublikowano
  • Autor

jak uzbieram dodatkowy fundusz .... a teraz mam troche wydatkow ;)

ale napewno bedzie ... bo narazie nie mam zamiaru jej sprzedawac

a gdybym mial sprzedawac to i tak cena by nikogo nie zachecila bo byla by w okolicach zadbanego polifta ;]

Opublikowano

Fajnie sie tak jezdzi z kims z klubu na trasie(tym bardziej ze spotkanie nie planowane :)), zawsze jest moment ze mozna sie sprawdzic i swoje autka :>

Opublikowano
am swoje zdanie i go nie zmienie .... chce ktos mi udowodnic ze mnie objedzie swoim 1.8T ( z gazem czy bez ) ( seryjnym ) to prosze bardzo... zapraszam na 1/4 do ZG ewentualnie na Wiechlice na lotnisko w najblizszym czasie.

hymm :mysli: Jestem prawie pewny ze na prostej z racji przelożen nie masz szans :rolleyes: Ale jak tylko będzie troche górki to pewnie byloby zdziwko :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pojawilo sie nowe radio

pioneer deh-p9800bt

z ciekawszych opcji to ma takie rzeczy jak:

- mozna ustawic w jakim aucie gra sprzet ( suv, sedan, kombi, minivan .... )

- gdzie ma byc kierwoany dzwiek ( czy na kierowce, czy na przednie fotele, czy na wszystkie miejsca, czy customowo jakos )

- kolorowy wyswietlacz ktory pokazuje napiecie akumulatora i obroty silnika :kox:

- bluetooth i zestaw glosnomowiacy

- ogolnie jesli chodzi o opcje to radio kozak ... jesli chodzi o dzwiek to tez jest duzo lepszy niz na jakis innych ktore mialem

- pilot

- ciecie czestotliwosci z przodu i z tylu oraz na wooferze

- jak szybko ma schodzic ciecie czy ma byc nagle urwana czestotliwosc czy ma schodzic powoli

- procesor dzwieku

lg_DEH-P9800BT_1.jpg

Opublikowano

Poprzedni identyczny model cholernie mi się podobał, a ten jest jeszcze bardziej kozacki :kox: Ta gałka i przyciski są podświetlane tylko na niebiesko? Sprzęt jest miodzio :good: wyświetlacz mógłby być większy :cool1:

Opublikowano

Kapitalne to radio :good:, mnie najbardziej podoba sie opcja wyswietlanie obrotów silnika :kox:

Opublikowano

ja bym wolal ori :polew: zartuje radio kozi z nozi jezeli chodzi o duperele szfincer muten itp:shocked: Szkoda ze jakos na czerwono nie siweca przyciski.

Opublikowano
  • Autor

Poprzedni identyczny model cholernie mi się podobał, a ten jest jeszcze bardziej kozacki :kox: Ta gałka i przyciski są podświetlane tylko na niebiesko? Sprzęt jest miodzio :good: wyświetlacz mógłby być większy :cool1:

tak niestety tylko na niebiesko :(

wlasnie tez myslalem ze wyswietlacz bedzie za maly lecz jak uruchomilem radyjko stwierdzam ze jest w sam raz :)

Opublikowano

sprzęcik wyglda ciekawie - jeżeli gra jak wygląda to :good:

Opublikowano
  • Autor

sprzęcik wyglda ciekawie - jeżeli gra jak wygląda to :good:

jak gra .... to widac na filmiku na pierwszej stronie w pierwszym poscie na dole

wg mnie gra lepiej niz wyglada :good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

za te kase o powinien pieścic i do roboty chodzic :kox:

Opublikowano

radio fajne, ale mi osobiście w oko wpadł Alpine, niewiem co jest grane ale nie widze linków/tylko same niewidoczne miejsca w miejscu tych filmików :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.