Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam mam mam ...... wpadlem na nowy pomysl :D

drewno na desce rozdzielczej i drzwiach pomaluje czarnym lakierem fortepianowym

DOBRE ?

bedzie to wygladalo tak np. jak w oplach w ktorych konsola i nieraz uchwyty drzwi sa pomalowane wlasnie tym lakierem.

np.

http://www.egmcartech.com/wp-content/uploads/2007/03/opel_corsa_opc_geneva_4.jpg

No źle to nie wygląda , ale tak wszystko na czarno ..ja bym kontrasty porobił :decayed:

Zrób sobie jeszcze czarne podświetlanie deski rozdzielczej :D

Opublikowano
  • Autor

raggaman ... te auto ma byc czarne ;)

jak dla mnie za duzo na ulicach a4 ktore maja chrom pakiet felgi mam i w srodku jasna tapicerke ;)

....

http://www.audiostereo.pl/zalaczniki/338425_1.jpg <-- tutaj jeszcze widac obudowy glosnikow pomalowane lakierem fortepianowym ( dla mnie kozak )

Opublikowano

raggaman ... te auto ma byc czarne ;)

jak dla mnie za duzo na ulicach a4 ktore maja chrom pakiet felgi mam i w srodku jasna tapicerke ;)

....

http://www.audiostereo.pl/zalaczniki/338425_1.jpg <-- tutaj jeszcze widac obudowy glosnikow pomalowane lakierem fortepianowym ( dla mnie kozak )

Świete słowa , nienawidze chromu :sick3: za dużo tego jeżdzi , Paweł , a znaczki malujesz ?????

Opublikowano

Świete słowa , nienawidze chromu :sick3: za dużo tego jeżdzi , Paweł , a znaczki malujesz ?????

Tragizujecie :tongue4: Każdy ma inne fanaberie :decayed:

Maźnij te listewki .. ciekawy jestem efektu :decayed:

Kupujesz lampki ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hm nie starczy mi siana teraz na wszystko

pierwsze co zrobie to zaloze zderzak od s4 i go pomaluje

drugie to pomaluje te listwy tym lakierem fortepianowym

trzecie to kupie grill od s4 i go zrobie na Iverson style ;]

czwarte to poszukam progow od s4 i zaloze je z tylnym zderzakiem ktory mam ( no i to pomaluje )

piate moze kupie tylne lampy wreszcie :polew:

szoste to zdejme wreszcie znaczek 1.9 tdi z tylnej klapy

siodme rozbuduje car audio ;)

mam nadzieje ze uda sie to zrealizowac do konca wakacji ;]

msc79 znaczki to jedyny element ktory zostawie srebrny w tym aucie

Opublikowano

Ja bym znaczki tez mazną w czerń ..mat albo wysoki połysk :naughty:

Zdjąć znaczek 1.9 Tdi to 15 min . roboty :th:

Opublikowano

Ja bym znaczki tez mazną w czerń ..mat albo wysoki połysk :naughty:

Zdjąć znaczek 1.9 Tdi to 15 min . roboty :th:

przy czarnym aucie lepiej chyba wyglądałyby matowe[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 10:39 _________________________________________________Paweł , te listwy beda klasa :th:

Opublikowano

Pomysl, cos jeszcze z przednimi lampami.. Bo one sa jakies takie.. "chromowate"..? :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

Pomysl, cos jeszcze z przednimi lampami.. Bo one sa jakies takie.. "chromowate"..? :gwizdanie:

:naughty:

Fakt :mysli: Czarne środki :decayed:

Opublikowano

Keżor robił czarne srodki w ori Valeo wiec musisz do niego uderzyc , tu na forum gdzies było kilka zdjec z jego roboty

Opublikowano
  • Autor

widzialem .... ale kezor to wszystko chyba robil na "brudno" i nie wiem czy mu wyszlo potem na "czysto" na innych lampach.... z tego co pamietam to byl wtedy jakis problem ;)

Opublikowano

z białymi tez niczego sobie :naughty:

k1gz1.th.jpg

Opublikowano

faktycznie , fajny kontrast , tylko w tym przypadku znaczek jest czarny

Opublikowano

Tyle ze to eresa.. :mysli:

Opublikowano

Tyle ze to eresa.. :mysli:

no to prawie jak Nowaka TDI :)

Opublikowano
  • Autor

prawie ..... :tongue4:

Opublikowano

nalepil bys emblemat na tyl RS4 i co drugi laik by uwierzyl :polew:, fura nabiera rumiencow... kozak...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jest to film instrukatozowy do czego nadaja sie glosniki firmy ALPHARD ;] :polew:

nie chcielismy nikomu sprzedawac tego szajsu ... wiec dalismy mu nadto mocy :D

Ps. niedlugo zdjecia przodu ze zderzakiem s4

Opublikowano

Czyzbys znowu musial zdzierac scieme z przednich szyb..? :naughty:

Czy po prostu ten film jest stary..? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

ykk od wtedy nie mam folii ... zrobie na dniach ... ale jakos nie moge sie do tego zabrac

a nie robilem bo pare dni temu mialem przeglad wiec nie chcialem placic extra zeby przeszedl z szybami wiec poczekalem bez do przegladu ... i teraz zrobie jakos niedlugo :)

ps. na tym filmiku jest golf II z www.carmania.pl z maska obszyta skora i gruuuuuuubym car audio ;) oraz rodzynek omega irmscher 3.2 v6 260KM ( na sprzedaz )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.