Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łoooo to licznika nie zamyka :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

zamyka licznik i na lodzie i na asfalcie na suchym

w 96r byl wyskalowany do 220km/h

Opublikowano

a sprawdzales moze na serii przed programem czy licznik zamyka?

Opublikowano
  • Autor

tak....

nie zamyka

200-205km/h na 16" 205/55R16

po chipie na 17" 225/55R16 215km/h lecialem ;)[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 09:11_________________________________________________kupilem wlasnie dekielki audi ...

bo jakos dizwnie mi sie jezdzi na ori felgach z rs6 z deklami VW :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 09:41_________________________________________________http://allegro.pl/item559136725_dekle_dekielki_zaslepki_zatyczki_audi_na_sztuki.html <-- chyba powinny pasowac nie ;P ?[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 09:41_________________________________________________dzis lub jutro jade na przeglad....

gasnica juz jest

podswietlenie tablicy jest

postojowki sa

FOLIA nadal jest :polew:

Opublikowano

powodzenia :hi:

p.s. ja jechałem 1Z 210km/h na ori 15" 205/60 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no tylko na mniejszym kole masz wieksze przeklamanie

a na wiekszym kole raczej juz tego przeklamania nie masz.

Mysle ze te 215km/h na 19" bylo prawdziwe

a gdybym mial zalozone 16" to pewnie wskazowka by byla jakos na 220-225km/h

Opublikowano

p.s. ja jechałem 1Z 210km/h na ori 15" 205/60 :decayed:

Malo realne IMO. Ja kiedys 90konnym TDI w Golfie 4 wyciagalem max. 200 km/h. [a buda lzejsza i mniejsza]

Opublikowano

to nie moją, jeszcze swoją a4 tyle nie osiągnąłem... nie było okazji...

Opublikowano

Nowako a ile tam budzik wskazuje, przeskoczyłeś 300k km, :naughty:

Opublikowano

może 400k??? nie no pochwaliłby się chłopak :good:

Opublikowano
  • Autor

hehe przebieg jest uczciwy i prawdziwy jak na diesla

napewno nie jak wiekszosc na allegro 150-200 000km :)

ale tez napewno nie 400 000km ;P

powiedzmy ze wyposrodkowane

:)

[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 12:46_________________________________________________fotele np te co mam teraz u siebie maja 600 000km ;) bo kupilem je od kolegi ktory mial zolta a4 1.9tdi zrobiona na s4 ( kiedys byla na allegro z przebiegiem 200 000km ) a miala naprawde zrobione 550 000km ;P gdy kupowalem fotele

niedlugo pewnie jak dozbieram jakies sianko to zrobie im renowacje

i albo pozostana czarne tak jak sa

albo zmieni sie nici na czerwone

i wtedy tez zmieni sie nici na czerwone w mieszku zmiany biegow oraz kierownicy (ani to ani to nie mam wytarte)

lub kupie recaro z rs4 b5 lub b7 jak ogarne temat

Opublikowano

przebieg normalny jak na diesla z 1996 roku.

Opublikowano

przebieg normalny jak na diesla z 1996 roku.

ja miałem nie całe 270tyś jak sprzedawałem :tongue4:

ja dobijam do 260tyś :evil:, no foteliki rs4 :kox:, tylko trudno dostępne :kwasny:

Opublikowano

jak pierwszą miałem przy zakupie na liczniku miała 169 :polew: :polew: :polew: :polew: ale jakbyście jej kierę zobaczyli to śmiech na sali, jak przedawałem miała 175-tylko te 6tyś było prawdziwe. ale wnętrze prócz kiery ofkors wyglądało rewelacyjnie. teraz mam ten sam rok z 209 przy zakupie :gwizdanie: te km są już podobne przy zakupie u nas czy na rajchu

Opublikowano

U nas przy przebiegu auta powinni pisac ,,o tyle cofniety ,, :decayed:

warnwarn.gifProsilem juz wystarczajaco duzo razy o nie robienie OT (!)

Opublikowano

to jest piękne, samochód czy z 96 czy 2000 wszystkie mają od 210-239k km. więcej nie znajdzie się. ale powiem wam że jak kolega miał paska z książką do 170 nikt nie wierzył, a jak pasek miał póżniej 225 pierwszy klient wziął!! i jaki był zadowolonyt

warnwarn.gifProsilem juz wystarczajaco duzo razy o nie robienie OT (!)

Opublikowano

Zamykam ten watek na 1 dzien zamiast dawac wszystkim po kolei WARNa za OT.

Niech to bedzie ostrzezenie.

Opublikowano

ładna rzecz, Nowat to fotele z anglika będą pasowały?? a ja mam nieskładaną tylną kanapę

Opublikowano

Paweł po co CI ten fotel?! :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.