Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

tak bedzie pasowac, jest to fotel z anglika ( pasazera ) ktory jest identyczny z fotelem kierowcy z audik z kierownica po lewej stronie.

na 100% wszystko pasuje :) bo juz przerabialem ten temat wczesniej z kremowa skora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz prostował rurki z tyłu, trochę śmiesznie wyglądają w tym zderzaku od S4 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz prostował rurki z tyłu, trochę śmiesznie wyglądają w tym zderzaku od S4 :tongue4:

bede zmienial albo caly wydech na dedykowany do 1.9tdi b5 albo same koncowki albo koncowa puszke

moze beda proste a moze leciutko zagiete tak jak np w nowym passacie czy a6 c6 3.0tdi[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 17:59_________________________________________________wlasnie przyszly dekielki do felg ori audi

zaraz ide zalozyc ;p

i jade odebrac do aso modul podswietlenia tablicy rejestracyjnej do tylu

bo zasniedział ;) [br]Dopisany: 21 Luty 2009, 12:06_________________________________________________i na pierwszej stronie zrobilem delikatne porządki[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 12:11_________________________________________________ :rant: :ranting1: :doh1: :wallbash:

to nie te dekielki zamowilem

przyszly ale to nie takie ... sa za duze

tak to jest jak sie zamawia bez mierzenia

super.

mam na sprzedaz 4 dekielki jak cos za 40zl 4sztuki oddam

:([br]Dopisany: 21 Luty 2009, 16:40_________________________________________________Jesli sie uda to rezam nowy mod:

http://www.a4-klub.pl/smf/wnetrze/podlokietnik_z_passata_b5_fl-t67710.0.html;new[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:03_________________________________________________narazie rozeznaje sie w temacie

mysle ze moze wyjsc ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie to zastanawia .... pytalem juz na forum ale nikt mi nie dal jednoznacznej odpowiedzi

jest jeden problem z elektryka ( zeby dorezac )

drugi problem jest z wielkoscia foteli

i ulozeniem szyn

a trzeci problem taki ze ja mam panele z glosnikami zamiast schowka w drzwiach i moje wnetrze jest przez ciut wezsze niz normalnej b5

wiec ciekawi mnie to czy wejda fotele z b7 na szerokosc i ogolnie jak one wygladaja wielkosciowo oraz jak rozwiazac problem z ich zamocowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymienialem ;) poszerzalem ori

naciagana blacha, wyklepana i wygladzone szpachlem chyba ( chyba ! ) nie wiem jak to jest dokladnie zrobione bo robil to moj blacharz lakiernik ;)

u ktorego robie wszystko co zwiazane z blacharstwem i lakiernictwem w mojej a4[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:37_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item567063172_audi_rs4_b5_komplet_siedzen.html :gwizdanie:

jutro dzwonie i sie dowiaduje wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dalej sie trzymam tej wersji ;)

jak kupisz takie stołki :kox: to inwestuj w czarną podsufitke do Avanta :kox: kompletna ze wszystkimi plastikami jest za 1000zł na alegro (przynajmniej niedawno była) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymienialem ;) poszerzalem ori

naciagana blacha, wyklepana i wygladzone szpachlem chyba ( chyba ! ) nie wiem jak to jest dokladnie zrobione bo robil to moj blacharz lakiernik ;)

u ktorego robie wszystko co zwiazane z blacharstwem i lakiernictwem w mojej a4[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:37_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item567063172_audi_rs4_b5_komplet_siedzen.html :gwizdanie:

jutro dzwonie i sie dowiaduje wiecej :)

jakby nie inne wydatki, te stołki już by były kupione :wink4:, czyli Nowak czarna skóra od eSy do sprzedania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem czy kupie... jutro bede dzwonic do goscia i gadac o cenie ... jesli troche zejdzie z ceny to kupie

moze bedzie na handel moze do mojego auta

jeszcze nie wiem

zalezy jak sie wyrobie z funduszami bo mam teraz troche wydatkow...

jesli bede wkladac do siebie to moja skora bedzie na sprzedaz za ok 1500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kazdy teraz wie co znaczy KRYZYS SWIATOWY :wallbash:

fajnie fajnie - sie kreci :kox: super bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak bym nie sprzedawal auta to chetnie bym je przygarnol...Jak nie sprzedam to moze i sie rozgladne za takimi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% je jutro wezme ;)[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 21:57_________________________________________________jestem po wstepnych rozmowach ... gosciu powiedzial zebym zadzownil jutro w sprawie ceny to sie dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pisz za ile je łykłeś, za***iste są te czarne klamki w środku chyba swoje tak prysnę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klami od zawsze mi sie podobaly :slina: toporowi ostatnio podsunalem pomysl z klamkami czarnymi teraz topor bedzie zazdroscil... tylko czekac az na ktoryms spocie nowak zostanie bez klamek :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie dogadalem ceny ...

jesli nic nie zejdzie z ceny to ich nie biore :)

ale podejrzewam ze zejdzie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...