Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie DVD z TV do RNS-e


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wątki wiem ze były ale wszystkie stare i nie znalazlem nic o dvd z wbudowanym tv..

Chciał bym kupić dvd z wbudowanym tunerem tv do rns-e i moje pytanko.. czy ktoś z was ma moze :

NAVIHEAVEN MODEL: NA-1095 - http://allegro.pl/item933466284_sklep_w_wa_dvd_divx_mp3_tuner_tv_aux_czujka_zewn.html

lub

MP-412UT http://allegro.pl/item948230494_odtwarzacz_dvd_divx_z_usb_i_tv_tunerem_3_4din.html

nie patrze na wymiary bo bedzie zamontowane w schowku w miejscu zmieniarki płyt , interesuje mnie tylko czy jest sens dodawać 130 zł do tego mniejszego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pewny ze chcesz sprzeta takich firm jak naviheaven??

a dwa , dla mnie jak bede kupowal DVD to podstawa bedzie mozliwosc sterowania z poziomu RNSa , a do tego jest bardzo krotka lista modeli obslugiwanych przez adapter. wiekszosc ludzi tym sie kieruje dlatego nie widziales zeby ktos zakladal takie wynalazki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to masz racje , a mogł byś polecic mi coś co odtwarza te wszystkie formaty i ma wbudowany tuner tv? ewentualnie mozliwość dołączenia [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:35_________________________________________________no i temat umarł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze jest to adapter a ja szukam odtwarzacza dvd z wbudowanym tv tunerem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też rozglądam za tunerem TV, na DVD aż tak bardzo mi nie zależy ale też może bym wziął.

Do tego musimy mieć właśnie adapter AUX.

@spiidy razem może coś znajdziemy i sobie jakoś poradzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem auto z rns-e , adapterem i dvd .. dvd sprzedalem a teraz szukam dvd z tv :D wiec o adapterze nie wspominalem hehe

no mam nadzieje ze znajdziemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie to nie wiem czy mam ten adapter... Jak to sprawdzić ?

Bluetooth mam napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wyjąć navi i sprawdzic czy jest podlączona jakas dodatkowa nieoryginalna puszka pod tą podłużna kostkę ale jezeli nie miales nic robione to pewnie nie masz.. u mnie ktoś dołożyl dvd wiec musial kupic adapter hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie, czyli szukam samego tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie póki co nie odpisuje

Zobaczymy, może będe szczęśliwym posiadaczem tego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...