Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie ten olej?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Widzisz ... oryginal rozpoznasz po tym, ze silnik nie zdechnie ..

to by trzeba z 300k km przejechac...czyli 1 slowem sie nie da :(

Opublikowano
Widzisz ... oryginal rozpoznasz po tym, ze silnik nie zdechnie ..

to by trzeba z 300k km przejechac...czyli 1 slowem sie nie da :(

Wystarczy z 10 kkm ... uwierz mi ... omal motoru nie przekręciłem , zaczal zaworami klepać ... TDI klepiace zaworami wyobrazasz sobie ? :shock: :shock: :shock:

Opublikowano
Widzisz ... oryginal rozpoznasz po tym, ze silnik nie zdechnie ..

to by trzeba z 300k km przejechac...czyli 1 slowem sie nie da :(

Wystarczy z 10 kkm ... uwierz mi ... omal motoru nie przekręciłem , zaczal zaworami klepać ... TDI klepiace zaworami wyobrazasz sobie ? :shock: :shock: :shock:

szczerze mowiac nie :evil: moze fakt...nawet jam mam orginal, to nie bede ryzykowal i sobie cos innego zaleje...mobil/elf/shell/motul?? jak myslisz? do mobila jestem niechetny po bezyniakach

Opublikowano
Widzisz ... oryginal rozpoznasz po tym, ze silnik nie zdechnie ..

to by trzeba z 300k km przejechac...czyli 1 slowem sie nie da :(

Wystarczy z 10 kkm ... uwierz mi ... omal motoru nie przekręciłem , zaczal zaworami klepać ... TDI klepiace zaworami wyobrazasz sobie ? :shock: :shock: :shock:

szczerze mowiac nie :evil: moze fakt...nawet jam mam orginal, to nie bede ryzykowal i sobie cos innego zaleje...mobil/elf/shell/motul?? jak myslisz? do mobila jestem niechetny po bezyniakach

Sosobiscie leje Shella od poczatku do B4 a dzis zalalem tez do A4 ... wyjezdzalem z banankiem na twarzy ... cisza i muzyka jak u zegarmistrza :twisted:

Opublikowano

a jakiego shella lejesz, jeśłi mozna wiedzieć, bo ja chyba trafiłem na podróbe Helixa półsynteksa, po zalaniu przy pierwszym odpaleniu auta to przez jakeś 2sek słychać klekot który szybko znika, ale niestey się pojawił po zmianie oleju, wcześniej był minerał i nie było takiego efektu

Opublikowano
a jakiego shella lejesz, jeśłi mozna wiedzieć, bo ja chyba trafiłem na podróbe Helixa półsynteksa, po zalaniu przy pierwszym odpaleniu auta to przez jakeś 2sek słychać klekot który szybko znika, ale niestey się pojawił po zmianie oleju, wcześniej był minerał i nie było takiego efektu

Jak lales minerala to nie mozesz sie dziwic ze teraz masz efekt stukania, zebrały się nagary w silniku. Shella (pełny syntetyk) dostaje od kolegi ktory pracyje w serwisie VW, oryginalny stosowany przez Audi / VW , norma 505-01.

Opublikowano

czyli wszy ok,mam zamiar zmienić na Mobila od germańskiego oprawcy i zobczymy co się bedzie działo

Opublikowano

no to czas na zmiane...po 5k km hahaha jeszcze tak nigdy nie zmienialem

Opublikowano
czyli wszy ok,mam zamiar zmienić na Mobila od germańskiego oprawcy i zobczymy co się bedzie działo

Na razie zalej polsyntetyka i obserwuj motor

[ Dodano: 2006-06-30, 00:18 ]

no to czas na zmiane...po 5k km hahaha jeszcze tak nigdy nie zmienialem

ja zmieniem olejek po 8 tys km ;)

Opublikowano

to jeszcze małe pytanko, jaki dokładnie półsysntetyk byś polecał??spróbować dalej na Shell Helix czy coś innego zalać??

Opublikowano
to jeszcze małe pytanko, jaki dokładnie półsysntetyk byś polecał??spróbować dalej na Shell Helix czy coś innego zalać??

Shell,Valvoline,Mobil ... byle oryginały

Opublikowano
to jeszcze małe pytanko, jaki dokładnie półsysntetyk byś polecał??spróbować dalej na Shell Helix czy coś innego zalać??

Shell,Valvoline,Mobil ... byle oryginały

Siedzę cicho bo jeżdżę na castrolu, przejechałem prawie 30 tys. km. i jak dotąd jest ok. Kupuję go w Niemczech więc chyba oryginał :?:

Opublikowano
to jeszcze małe pytanko, jaki dokładnie półsysntetyk byś polecał??spróbować dalej na Shell Helix czy coś innego zalać??

Shell,Valvoline,Mobil ... byle oryginały

Siedzę cicho bo jeżdżę na castrolu, przejechałem prawie 30 tys. km. i jak dotąd jest ok. Kupuję go w Niemczech więc chyba oryginał :?:

Daj Ci Boże jak najlepiej , jesli lejesz w NIemcowie to raczej będzie ok. :wink:

Opublikowano
Daj Ci Boże jak najlepiej , jesli lejesz w NIemcowie to raczej będzie ok.

Dzięki, ulżyłeś mi.... :mrgreen:

Opublikowano
Daj Ci Boże jak najlepiej , jesli lejesz w NIemcowie to raczej będzie ok.

:twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.