Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karta graficzna nie działa :/


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki o to problem.

Moją starą grafike GF 7600 Gs Sonic z Palita 256mb/128 bit wyciągnąłem z kompa i postanowiłem ją dać sąsiadce ... Ma ona b. ekonomicznego kompa z grafiką zintegrowaną http://www.gigabyte.pl/products/mb/specs/ga-m61p-s3_10.html dokladnie taką.. i moje pytanie jest takie : jak wyłączyć grafike w tej płycie ponieważ próbowałem kilku konfiguracji i efekt jest taki, że w momencie pojawienia się ekranu od producenta plyty glownej wszystkie napisy są " porozdzierane " pionowymi paskami..tak jakby grafika działała nie do końca dobrze.. a dalej kiedy już niby XP sie ładuje... monitor sie wylacza i tyle z zabawy... moze ktos cos poradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wkładasz kartę graficzną w slot AGP to zintegrowana się automatycznie wyłącza gdy jest do tej dołożonej podłączony monitor.

Wyłączenie zintegrowanej nie spowoduje załączenia tej dołożonej.

Wtedy będzie to samo, tylko że po wyjęciu tego GF nie będziesz widział nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz włożyć kartę poruszać ją na boki może AGP ma tyle kurzy, że coś nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może AGP ma tyle kurzy, że coś nie łączy.

Prędzej chyba PCI Express? Ale zgadzam się z sołtysem85; sprawdź osadzenie karty graficznej w gnieździe na płycie i połączenie wyjścia karty z kablem do monitora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pionowe kreski to wyglądają mi na artefakty co oznaczało by uszkodzenie karty grafiki lub pamięci karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...