Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 3500 obrotów na trzecim biegu i dalej się nie rozpędza.


konrad0703

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z racji zimowego,spokojnego stylu jazdy dzisiaj chciałem przegonić turbawkę mojej niuniu i trochę byłem zaskoczony...

Oczywiście na rozgrzanym silniku deptam od drugiego biegu do 4 tys,później trzeci bieg i tylko 3,5 tys obrotów i już dalej nie kręci,tak jakby był jakiś kaganiec odcinający paliwko.Oczywiście kolejne biegi powodują zwiększenie prędkości,ale nie wiem dlaczego obrotomierz jakoś tak zamilkł na tej trójeczce :blink: To normalne w AFN-ach??? Wcześniej tak starałem się nie deptać,ponieważ niedawno zmieniałem rozrząd :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz vag i sprawdz błędy po ponownym odpaleniu auta tak samo się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się z tą turbinką.Przez dwa miesiące jeździłem jak emeryt.Silnik nie był dobrze dogrzewany,krótkie trasy...

Autko ma przejechane 135 tys :cool1:-myślicie że już turbinka może być do czyszczenia??? (przebieg wiarygodny :good:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij vaga, skasuj błąd przeładowania i od tej pory zacznij jeździć z vagiem bo ten bład będzie wracał.

Turbo do czyszczenia, lub przegonienia... ale przegonienie rzadko pomaga bo znowu wyskakuje błąd przeładowania i nie pompuje.

Zamuliłeś łopatki emerytowaną jazdą...

Takie to te turbawki są...

moja nie ma ruchomych łopatek przez co jest słabsza, ale 260tyś przejechała i dalej pompuje bez czyszczenia i rozkręcania. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji zimowego,spokojnego stylu jazdy

zimowy styl jazdy??? :mysli::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zimowy styl jazdy np mnie przez krótkie trasy i niedogrzane auto = kręcenie do około 2000 obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...