Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy to dobry zakład do regenarcji, naprawy turbo w Warszawie


stepcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z turbo 1.8T AEB, chodzi o to,że słychać rzęch dobiegający z turbo-przy przyspieszaniu lub schodzeniu z obrotów. Przewaliłem forum i znalazłem kilka polecanych firm ale wszystkie są poza Warszawa i trzeba wyjąc turbo i do nich wysłać.Sam raczej nie odważę sie na wyjęcie turba wiec szukam jakiegoś mechaniora, fajnie by było gdyby wyjecie , regeneracja i założenie odbyłoby się w jednej firmie. Jeśli nie znajdę nic konkretnego w Wawie pewnie tak zrobię ale na razie szukam na miejscu. Znalazłem na necie taka firmę: http://www.scrollproducts.com/index.html ( wyjmują, regenerują i montują w aucie)

jeszcze nie rozmawiałem z nimi, czy ktoś z was coś słyszał dobrego, złego o tej firmie, proszę o opinie jeśli ktos coś wie, bo zastanawiam sie czy w ogóle zaczynać z nimi temat .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie regenerowałem ,aktualnie furka stoi w MR-motors na Mineralnej celem zweryfikowania co i jak.Dowiedziałem sie ,ze w miedzy czasie jeden z moich kumpli regenerował u nich (scroll products)swoje turbo w Leonie tdi. Ogólnie mówi , ze jest zadowolony, wyjęli, zregenerowali i założyli, póki co autko lata i jest oki, zobaczę co wyjdzie z oględzin na mineralnej , jeśli będzie trzeba zregenerować turbo to chyba przejadę się do nich i pogadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie regenerowałem ,aktualnie furka stoi w MR-motors na Mineralnej celem zweryfikowania co i jak.Dowiedziałem sie ,ze w miedzy czasie jeden z moich kumpli regenerował u nich (scroll products)swoje turbo w Leonie tdi. Ogólnie mówi , ze jest zadowolony, wyjęli, zregenerowali i założyli, póki co autko lata i jest oki, zobaczę co wyjdzie z oględzin na mineralnej , jeśli będzie trzeba zregenerować turbo to chyba przejadę się do nich i pogadam

oni tam nie regenerują, wysyłają dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli scroll product? założyłem ten watek bo nie wiedziałem nic o tej firmie a w necie znalazłem tylko 1 artykuł na ich temat i to negatywny , podobno coś spaprali gosciowi z turbiną w mercedesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc omijaj ich z daleka

pogadaj z chłopakami na spocie, podadza Ci namiar na dobrego mechanika który wyciągnie Ci turbo

wyslij Ci tam gdzie Ci podałem i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...