Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] PROBLEM CHORUS NA CHORUS II


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem siedzę tu już od 16 z przerwami udało mi się wyczytać i rozwiązać problem podświetlenia po wymianie radia chorus na chorus II

Pozostał jednak że problem z głośnikami raz mi grają wszystkie czyli przód i tył a raz grają tylko tylne nie wiem jak temu zaradzić ??

Drugi problem nie wiem czy da sie rozwiązać to ze trzeba je włączać i wyłączać paluchem, pytanie czy jest rozwiązanie by załączało i wyłączało się z kluczyka ??

Podobno też po godzinie się wyłącza samo i trzeba ponownie włączProszę o podpowiedzi co do rozwiązania tych problemów.

[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 00:08_________________________________________________pomoże ktoś mi z tym czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a czy orientujesz się czy te wszystkie problemy znikają? czy tylko jakiś jeden? i jeśli mozna by było jakiegoś linka z allegro który to ten adapter pasuje?

Dodam jeszcze że mam pełny FIS z zegarkiem tarczowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te problemy znikaja.Na fisie wtedy tez bedzie wyswietlac jak mnie pamiec nie myli.Tylko ze jak dla mnie gra nie warta swieczki.Ja bym tak jezdzil.Niz wydawac prawie 2stufki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mnie wkurza te granie głośników raz grają wszystkie i jest spoko a po zgaszeniu radia czy tam po uruchomieniu auta gra tylko tył i trzeba włączać i wyłączać radio kilka razy by zarybiły wszystkie graje, może z tym da się coś zrobić bez tego adaptera?? Radio te zakupiłem 3 dni temu i zastanawia mnie czy może to wina radia, czy tak to jest jak brakuje togo CAN-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...