Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o panel sterowania szyberdachu i lampkę


oławiak

Rekomendowane odpowiedzi

obawiam się że różnice mogą być w zaczepach. Ja kiedyś chciałem założyć coś takiego z passata i niby było ok bo wszystko działało ale minimalnie odstawało to od tapicerki więc wątpię. Są spore różnice w wyglądzie z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten który pokazałeś prawie na pewno pasować nie będzie.

Ja właśnie założyłem panel z Passata B5, który de facto jest dużo ładniejszy niż ten w Audi i o wiele trwalszy - nie wyciera się ta paskudna guma na nim bo jest po prostu z ładnego tworzywa.

Zgadza się to co mówi Jurekh - panel pasuje i wszystko działa idealnie - szyberdach oraz lampki (kostki są identyczne) - jednak panel minimalnie odstaje od tapicerki - nie jest to mocno uciążliwe więc na razie tak to zostawiłem, ale niedługo spróbuję coś z tym zrobić.

Przy okazji podłączę się pod temat - czy ktoś z forumowiczów montował u siebie lampkę oświetlenia wnętrza ze sterowaniem szyberdachem od Passata bądź Golfa IV i rozwiązał kwestię tego lekkiego odstawania od tapicerki ? Może da się coś z tym w łatwy sposób zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego lutas, możesz wkleić jakąś fotkę, jak to u Ciebie wygląda, bo zaczyna mnie już drażnić ta schodząca guma :sick3:, i może bym też od Paska zaadaptował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapodam zdjęcie, wygląda to dużo ładniej niż oryginalny panel z A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój już jest w opłakanym stanie, przez zimę to nie przeszkadzało, ale teraz trzeba będzie go częściej używać, a to razi, albo założę ten od paska, albo ściągnę tą gumę i spróbuję to maznąć w jakiś kolorek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki.

Nowy panel od Passata B5:

lampka1.jpg

oryginalny panel dla porównania:

lampka2.jpg

Moim zdaniem różnica jest znaczna na korzyść Passata, kostki pasują Plug&Play, wymiary panelu również identyczne.

Żeby panel z Passata dochodził do końca - należy odgiąć, albo wręcz spiłować dwa plastikowe "trzymacze" płytki drukowanej. To jedyne niezbędne "rezanie" przy tej operacji.

A efekt jest naprawdę dobry :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, pracy jest przy tym na 10 minut, a efekt naprawdę dobry. Tym bardziej że oryginalnego ładnego panelu od Audi praktycznie nie da się dostać. Są one badziewnie wykonane i na każdym ta guma jest "odłażąca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wielkie :wink4:, Już kupione :kox:, jak tylko dojdzie to zakładam :naughty:, może sobie odrazu dorezam LEDOWE podświetlenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - zaznaczyłem na zdjęciu:

trzymacze.jpg

Lampkę kupowałem na Allegro, zapłaciłem 50zł. W ASO nawet nie śmiałbym zapytać o cenę :no:

Nie podoba mi się jednak lampka z fotki powyżej bo ma inaczej rozwiązany kabel i wtyczkę od sterowania szyberdachem. Zanim kupicie to sprawdźcie u siebie w oryginale jak to wygląda.

Czy to aby na pewno z Passata B5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - zaznaczyłem na zdjęciu:

trzymacze.jpg

Lampkę kupowałem na Allegro, zapłaciłem 50zł. W ASO nawet nie śmiałbym zapytać o cenę :no:

Nie podoba mi się jednak lampka z fotki powyżej bo ma inaczej rozwiązany kabel i wtyczkę od sterowania szyberdachem. Zanim kupicie to sprawdźcie u siebie w oryginale jak to wygląda.

Czy to aby na pewno z Passata B5?

przyjdzie to zobaczymy, co z tego będzie najwyżej się coś przyreza :wink4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:12_________________________________________________Lutas , a masz może fotkę tej swojej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutas , a masz może fotkę tej swojej

Jest kilka postów wcześniej - już zamontowana - fotki tyłu nie zrobiłem bo już mi się nie chce jej ściągać. Kilka następnych modów czeka więc czasu ciągle brak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko :wink4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:06_________________________________________________

Proszę bardzo - zaznaczyłem na zdjęciu:

trzymacze.jpg

Lampkę kupowałem na Allegro, zapłaciłem 50zł. W ASO nawet nie śmiałbym zapytać o cenę :no:

Nie podoba mi się jednak lampka z fotki powyżej bo ma inaczej rozwiązany kabel i wtyczkę od sterowania szyberdachem. Zanim kupicie to sprawdźcie u siebie w oryginale jak to wygląda.

Czy to aby na pewno z Passata B5?

miałeś rację, kostka do szyberdachu jest inna, ale jutro to ogarnę, przelutuję kabelki do tej od paska, i mam nadzieje będzie śmigać, dzisiaj mi się już nie chce z tym bawić :wink4:, jak ogarnę i będzie śmigać to wkleję efekty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogarnę i będzie śmigać to wkleję efekty

Pochwal się jak ci wyszło. Ja zamiast gdzieś wyjechać w długi weekend posiedzę w garażu bo mam parę rzeczy do zrobienia, m.in zakładam FIS :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się to jutro ogarnąć, zrobię małe fotostory, pasuje mi się z tym wyrobić bo na weekend mam zaplanowany wypad w góry :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:09_________________________________________________No to ja już po rezanku lampki i jet pięknie :kox:

dsc3838.jpg

dsc3836.jpg

Dla porównania

dsc3829.jpg

A tu rezanko, przelutowanie wtyczki do płytki sterowania od Paska :wink4:

dsc3826.jpg

Działa elegancko, lecz jeśli ktoś bedzie kupował, radzę dokładnie oglądnąć lampkę, bo można kupić już z taką wtyczką, i wtedy pasuje p&p :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...