Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Nie można zamknąć bagażnika...pomocy


CZERWONAniunia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis rano jak wsiadlem do samochodu uruchomilem silink na fisie wyskoczyla informacja o otwartym bagazniku....wyszedlem z auta i faktycznie otwarty....probowalem zamknac ale nie moge nawet kluczykiem przycisk srodkowy na pilocie nie reaguje.Centralny zamek zamyka i otwiera wszystko dzila jak nalezy ale za cholerki nie moge zamknac klapy nawet kluczykiem nic nie moge zdzilac...co to moze byc...brak zasilania czy moze poprostu sie zacial??? Jak sprawdzic co nie dziala od czego zaczac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psiknij na początek wd40 na mechanizm i zobacz-potem ,jak nie zadziała-to już tapicere trzeba zdjąć,zeby się tam dostać i zobaczyć,może się coś odłączyło...[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:16_________________________________________________a słychać jak pracuje zamek podczas zamykania/otwierania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie moge nic znalezc konkretnego....zamka nie slychac kompletnie nic nie reaguje....[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________sprawdzalem bezpieczniki,zdialem tapicerke z klapy i sprawdzilem wtyczki wszystko wyglada ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym problem musze jakos bez vaga sobie poradzic :confused4: bo nie mam

jesteś na Wyspie,czy w PL?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w angli :( w polandi mam znajomych z vagiem

...za to ja mam w UK :naughty: zaraz podam Ci nr na PW do gościa z Londynu jak chcesz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze zagadasz,to jeszcze Ci remapa zrobi :naughty: czekaj zaraz Ci wyślę nr-powiedz,że masz ode mnie :wink4:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 23:11_________________________________________________daj znać ,jak podepniecie,zobaczymy co tam słychać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o

jak dobrze zagadasz,to jeszcze Ci remapa zrobi :naughty: czekaj zaraz Ci wyślę nr-powiedz,że masz ode mnie :wink4:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 23:11_________________________________________________daj znać ,jak podepniecie,zobaczymy co tam słychać...

ok dzieki ale jak ktos ma jakies pomysly to pisac :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem w swoim B5, mechanizm działał ale sam element zatrzaskujący sie wyrobił i ten języczek nie działał, można sobie było tłuc klapą do bulu i tak nic sie nie działo, wymieniłem sam ten zatrzask i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z zamykaniem bagażnika, też ciągle na fisie pokazywało że jest otwarty. Owszem dało się go zamknąć lecz czujnik nadal pokazywał otwartą klapę tyle że na wybojach czy coś bagażnik się otwierał i przy zamykaniu auta nie mrugało raz na zamknięcie.. Próbowałem wyregulować ten hak o który łapie języczek zamka.. Tez nic nie pomogło. W efekcie zamówiłem w ASO zamek koszt ok. 150 zł i oni cały ten nowy wkład wkładają i tak w stary plastik :) I teraz wszystko ładnie gra, fis pokazuje tylko OK i się jedzie i bagażnik już się nie otwiera sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...