Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] a4 b5 avant pojemnosc auta, a rozmiary motocykla??


Hosse88

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanie czy orientuje sie moze ktos czy jest jakas mozliwosc przewiezienia jakiegos motocykla w A4 B5 avancie?? chodzi mi o jakis niewielki motocykl o poj 600. mozna w motorze na szybko raczki zdjac i wtedy juz jest wezszy ale nie wiem czy to wystarczy zeby go wrzucic? oczywiscie chodzi mi o caly tyl auta ( ze zlozona kanapa itp) pytam gdyz planuje przewiesc jakiegos bajka z uk do PL i nie wiem czy bawic sie wogole w "skrecanie" motoru czy od razu wysylac go kurierem?? :mysli:

z gory dzieki za odp, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini bike 50ccm dasz rade spokojnie :decayed:

a tak na serio to nawet zwykly skuter nie wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kumple wozili gixxera 600 w astrze I :polew: i pare innych krzywych akcji...

ale to trzeba kola zdjac, plastiki, najlepiej zawieche i tak poupychac po kawalku.

mysle ze straty we wnetrzy auta beda wieksze niz oszczenosc na kupnie moto w nagli :wink4:

a moze prosciej zorganizowac na szybko przyczepke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepka odpada bo nie mam haka, a motor kupuje i zabieram tylko na urlop, pozniej sie go spyli w PL, nie mysle tutaj o oszcednosci ani o zarobku tylko mysle zeby sobie pojezdzic i nie stracic na nim, i chyba zdecyduje sie jednak na kuriera, nie sa to bardzo drogie sprawy, z pod domu do domu to bedzie jakies 120-130f a auto bede mial cale do zaladunku moim rzeczami i niczym sie niepotrzebnym nie musze stresowac. mialem zabrac swoj motor do PL ale to juz wogole glupota.

no nic panowie dzieki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a4 b5 sedanie przewoziłem cbr 600 f4i wiec w avancie nie widzę problemu :D

zdejmujesz czache , boczki (lecz boczki niekoniecznie ) tylne koło, wydech i wyciągasz przednie goło z lagami z półek i włala

Aaaaa pamiętaj zakleić(wystarczy zwykła szara taśmą )wydech , doloty do airboxów oraz odpowietrzenia baku wtedy nic nie czuć benzynką i jedzie sie elegancko

http://img30.imageshack.us/img30/1825/img0036rxd.jpg

http://img34.imageshack.us/img34/2166/img0039nem.jpg

no i fotel pasażera musiałem obrócić i schować na podróż za fotelem kierowcy a i wyjmij sobie najpierw rzeczy ze schowka pasażera :D moto było zapięte zwykłym pasem pasażera . Co do strat z powodu wożenia moto w czwórce - nie odnotowano :D

.. mój kumpel przewoził starszego fireblade 99rok w VW Borze ale on to już w ogóle zdioł cały tylny stelaż i wahacz oraz przednie zawieszenie i upchał to w bagażniku a moto się zmieściło na tylnych siedzeniach w zdłuż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega wiózł z uk do pl gsx 750 w beemce kombi :

wyjęte przednie koło motocykla i opuszczona kanapa,błotnik itp na tylne koło

w aucie to zamontowane w ten sposób że wstawiony został przez bagażnik i wyjęte zostało koło zapasowe z wnęki a w to miejsce trafiło tylne koło motocykla, moto przypięty na stojąco pasami i przykry coby się nie rzucał w oczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...