Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Gdzie instalowac LPG w Olsztynie?


lukasho2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy monitoruje ten temat od kilku dni ,szukam ,czytam , porównuje , róznie to wygląda jeśli chodzi o motor 1.8 125 Dzwoniłem dzisiaj do jednej z firm z Olsztyna proponuja mi BRC wlew obok korka benz ,butla w kole zapasowym 53l (60 l z doplata 100zl) cena 2800zł zakladaja jeszcze staga 300 cena 2300zł co polecacie?czy szukac jeszcze czegos innego ?z tego co czytalem opinia o brc w tym modelu jest calkiem niezla ,zna ktoś może jakies dobre i sprawdzone warsztaty zakładające lpg?,z gory dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brc jak najbardziej, wlew we wlewie i butla w kole :good:, nie wiem czy 60l wejdzie Ci w miejsce koła zapasowego :mysli: ja mam 54l i starcza na 1...1,5 dnia :> dużo latam, ale ta cena mnie zaskoczyła bo myślałem, że to coś potaniało bo ja za swoją instalke co prawda po rabacie ale 2 lata temu płaciłem dokładnie te same pieniądze o których piszesz. Warsztatu nie polecę bo nie jestem z Twoich okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to Cię zainteresuje ale w miejscowości Braniewo... chyba z 80km od Ciebie... warsztat mają eksperci... naprawdę warto...

ale pewnie znajdziesz coś na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dość daleko jest kilka w mieście , wstępnie się na jutro umówiłem,rzeczywiście cena jest jaka jest może da się coś utargować :) tak obliczałem to mniej więcej po 4 mies się zwróci jakby ktoś jeszcze dzisiaj miał jakieś namiary na dobrych gazowników z Olsztyna i okolic byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...